Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування

Загальні положення.

Відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт» (із змінами), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» (із змінами), згідно розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації від 01.11.2018 № 693 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», організатор перевезень оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

 Організатором конкурсу є військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області.

 Проведення конкурсу здійснює конкурсний комітет, склад якого затверджений розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка від 07.06.2017 № 352 «Про затвердження складу конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Авдіївка».

 Плата за участь у конкурсі відсутня.

 Конкурс є відкритим для всіх претендентів і відбудеться відповідно до порядку встановленим Кабінетом Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Прядку проведення конкурсу по перевезенню пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами).

 Об'єкти конкурсу

№ об'єкта
 
Номер маршруту
 
Назва маршруту
Режим
руху
Сумарна
кількість
транспортних
засобів
Протяж-
ність маршруту,
км
 
1
27
«Авдіївська ЦМЛ –
м. Авдіївка (кільцевий)»
звичайний
2
11,7
2
28
«ПРАТ«Авдіївський КХЗ»-
вул. Миру – вул. Первомайська»
звичайний
2
12,3
3
29
«ПРАТ«Авдіївський КХЗ»-
вул. Сапронова
звичайний
2
11,6
 

Умови

 проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському

 автобусному маршруті загального користування місті Авдіївка.

 

Умови конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування міста Авдіївки визначені ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями) і розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації.

1. Визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування міста здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями).

2. У конкурсі по визначенню пасажирського перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь перевізники, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу та відповідають вимогам статей 34, 45 Закону України «Про автомобільний транспорт».

 3. Досвід роботи перевізника-претендента пов'язаний з перевезеннями пасажирів повинен бути не менш 1 року.

 4. Парк автобусів для роботи на даному маршруті повинен складатися з 1-го основного й 1-го резервного автобусів з пасажиромісткостю не менш 20 місць для сидіння, які відповідають технічним і екологічним вимогам

 5. Забезпечення роботи на маршруті не менш одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

 6. Наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті.

 7. У випадку відсутності в перевізника претендента автобусів, які відповідають умовам конкурсу, він має право подавати в конкурсний комітет документи про характеристику наявних автобусів, а також інвестиційний

проект-зобов'язання по відновленню парку автобусів на даному маршруті в період до п’яти років.

 8. Перевізник при здійсненні пасажирських перевезень повинен забезпечувати належний технічний і санітарний стан пересувного складу, здійснювати контроль над технічним станом транспортних засобів перед виїздом і виконання регламентних робіт з технічного обслуговування транспортних засобів, організувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання домедичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод, здійснювати контроль за станом здоров'я водія, зберігати транспортні засоби під охороною.

 9. Для забезпечення безпеки перевезень пасажирів перевізник зобов'язаний мати власну або орендовану виробничу базу. У випадку відсутності виробничої бази перевізник проводить заходи щодо забезпечення безпеки перевезень на договірних умовах з підприємствами (організаціями), які мають кваліфікованих фахівців.

 10. Перевізник повинен забезпечувати:

 - проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту;

 - безпеку дорожнього руху;

 - забезпечити водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів.

11. Дотримання державних соціальних норм у сфері транспортного обслуговування пасажирів пільгових категорій і інвалідів.

12. Для забезпечення пасажирів проїзними квітками мати у наявності кондуктора в автобусах, що здійснюють перевезення на міських автобусних маршрутах, а в разі впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду здійснити необхідні заходи.

13. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

 - подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

 - визнані банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

 - не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";

 - не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів;

 - мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

 - подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт";

 - подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу;

 - передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

 14. Умови перевезень пасажирів можуть мінятися у випадку зміни чинного законодавства щодо перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

Найменування організації, режим роботи та адреса, по якій подаються документи для участі в конкурсі й кінцевий строк їх приймання.

Для участі в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування автомобільний перевізник подає конкурсному комітету (м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 7, к. 10) документи (за встановленою формою, що визначені в постанові Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» (із змінами)): 

- заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент; 

 - відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником; 

 - відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

 - копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником – претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) зі знаком № 1, містить документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) зі знаком № 2, містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник - претендент.

Претендент зобов'язаний надати транспортні засоби, запропоновані для участі в конкурсі на огляд, у строк зазначений в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються з 8.00 години до 17.00 години, крім святкових і вихідних днів, п’ятниця до 15.45 години.

Кінцевий строк приймання документів – 22.11.2018 року до 17.00 години.

Документи, які надані організаторові проведення конкурсу після встановленого строку, не розглядаються.

Бланки документів на участь у конкурсі можна одержати за адресою м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 7 (4 поверх), у кімнаті № 10 (тел. 3-31-99)

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до організатора усній чи письмовій формі (за вибором перевізника -претендента).

Місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету.

Початок проведення конкурсу 06.12.2018 року, 10.00 годині в актовому залі військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка.

Огляд транспортних засобів, запропонованих для участі в конкурсі відбудеться під час проведення конкурсу з 10.30 години до 11.00 години.

Інформація про об'єкти конкурсу та довідок з питань проведення конкурсу за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 7 (4 пов.), кімната № 10 (тел. 3-31-99).