До уваги ОСББ та ЖБК міста Авдіївка

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області доводить до Вашого відома, що 28 лютого – 1 березня 2019 року у м. Київ за адресою Хрещатик, 2 (Конгрес Центр «Український дім») при підтримці галузевих Міністерств та організацій відбудеться Форум Smart Building.

SMARTBUILDING – міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення «розумного міста». Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів.

Офіційне відкриття заходу: 28 лютого об 11:00 годині.

Час роботи – 28 лютого – 1 березня: з 10:00 до 18:00 години.

Детальнішу інформацію про програму заходу можна отримати на веб-сайті форуму smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів: 0731404016.

Реєстрація на Форум за посиланням: http://buy.tfe-lite.ru/ru/96185 або електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У разі зацікавленості прийняти участь у вищезазначеному Форумі прошу повідомити управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області в термін до 25.02.2019.