Видалення дерев

Через технічний стан, а саме фактичний знос теплових мереж, та перебоїв у теплопостачанні, що виникли внаслідок проведення бойових дій на території міста, при подальшій експлуатації відповідних мереж існує велика імовірність виникнення аварії, яка може призвести до неможливості своєчасного та сталого забезпечення мешканців міста, підприємств та установ теплопостачанням в осінньо-зимовий період.

З метою ліквідації існуючої ситуації та забезпечення, в подальшому,  сталого опалення міста було розроблено проектно-кошторисну документацію для проведення капітальних ремонтів центральних теплових мереж по проспекту Центральний та вулиці Комунальна.

Зазначені роботи планується провести силами комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради.

Ці роботи будуть пов’язані з роботою землерийних та вантажопідйомних машин. Їх повноцінну роботу та й виконання ремонтних робіт в цілому суттєво ускладнено наявністю дерев по проспекту Центральному в районі проведення ремонтних робіт.

Також, в безпосередній близькості до цих дерев, проходить лінія питного водопостачання діаметром 400 мм, яку прокладено в 60-х роках минулого століття, і у разі виникнення аварійної ситуації це суттєво ускладнить оперативне реагування та стабільне водопостачання в цілому.   

У зв’язку з зазначеними факторами і на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», 62 дерева по проспекту Центральний від будинку 15 до будинку 25 будуть підлягати видаленню зі складанням необхідних дозвільних документів згідно чинному законодавству України.

Після проведення всіх запланованих робіт будуть проведені роботи щодо відновлення об’єктів благоустрою на даній дільниці.

З повагою,
Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області