Знову негода: ДТЕК Донецькі електромережі повністю відновив енергопостачання в 13 населених пунктах

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули світло до всіх населених пунктів, що постраждали від негоди в Донецькій області. З учорашнього вечора відновлене енергопостачання 13 населених пунктів, 129 трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв, 12 ліній електропередач. Виконана 161 заявка на ремонтно-відновлювальні роботи.

Негода продовжує випробовувати на міцність енергетичну інфраструктуру Донецької області. Ледве енергетики відновили лінії і обладнання, які постраждали від циклону Петра, як погодні умови знову погіршилися.

12 лютого сніг та штормовий вітер стали причиною знеструмлення 13 населених пунктів в Олександрівському, Мар'їнському, Волноваському, Костянтинівському районах. Енергетики працювали в посиленому режимі і вже на ранок 13 лютого повністю відновили енергопостачання всіх постраждалих від негоди міст і сіл.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують роботу над виконанням ремонтно-відновлювальних робіт, але вони не мають масового характеру.

Нагадаємо, увечері 5 лютого дощ, мокрий сніг та штормовий вітер призвели до пошкодження понад 700 об'єктів інфраструктури. Негода і відновлення тривали п'ять днів.

ДТЕК Донецькі електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

∙ при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі

∙ не наближатися до обірваних дротів ближче, ніж на 8-10 метрів і ні в якому разі не торкатися їх

∙ не робити ремонт в електроустановках

При виявленні обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляйте про це у кол-центр енергокомпанії (0629) 450 473, (099/096) 4 500 473. Крім того, можна залишити повідомлення в Фейсбук - на офіційній сторінці ДТЕК Донецькі електромережі, де команда операторів 24/7 приймає і обробляє заявки клієнтів.