Двомісячник благоустрою та День довкілля

З метою наведення порядку після зимового періоду, забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану, благоустрою та озеленення території міста Авдіївка з 16 березня по 16 травня у місті триватиме двомісячник з благоустрою, а 18 квітня оголошено днем довкілля.

Двомісячник чистоти дасть старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озелененню території Авдіївки. У всіх районах міста будуть приведені в порядок дворові території, газони, дитячі майданчики, забезпечене вивезення сміття та інше.

Кожен мешканець міста може зробити свій внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми патріоти своєї маленької батьківщини і чистота нашого міста, його площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Мешканці Авдіївки завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих авдіївчан на благо рідного міста має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного міста.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у дворах багатоповерхівок.

Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, громадські організації навести лад на закріплених територіях, вулицях, в парках, скверах, зонах відпочинку.

Переконані, що спільними зусиллями ми перетворемо Авдіївку на охайне і комфортне для проживання місто!

З повагою,

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області