Переселенці отримали в Авдіївці житло


Сьогодні, 12 січня в.о. керівника військово-цивільної адміністрації Авдіївки Євген Удовенко урочисто вручив ключі від квартир двом внутрішньо переміщеним особам - з Донецька та селища Опитного, які зараз проживають на території міста та потребують поліпшення житлових умов.

Напередодні Старого Нового року сім'ї ВПО отримали для проживання двокімнатні квартири з меблями та побутовою технікою.
Це стало можливим завдяки реалізації програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», на умовах 70% на 30% з державного та місцевого бюджетів відповідно, для купівлі квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
Також нагадуємо, що триває прийом документів щодо взяття на облік громадян з числа внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання, через Центр надання адміністративних послуг у місті Авдіївка (вул. Воробйова, 3).
Додаткову інформацію можна отримати в управлінні з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: вул. Молодіжна буд. 7, 4 поверх. Тел. (06236) 3-31-98.