Запрошуємо на науково-практичну конференцію

Комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» запрошує представників органів місцевого самоврядування, комунальних служб і підприємств (в сфері поводження з домашніми та безпритульними тваринами) відвідати науково-практичну конференцію на тему: «Безпритульні тварини – ветеринарна, медична та соціальна проблема України. Методи вирішення».

Конференція відбудеться 14.07.2017 в м. Харкові за адресою: смт. Мала Данилівка, Дергачівський район, Харківська область, Харківська державна зооветеринарна академія, факультет ветеринарної медицини, клініка 1. Початок конференції – 10.00.

Акредитація учасників конференції – представники органів місцевого самоврядування, комунальних служб і підприємств (в сфері поводження з домашніми та безпритульними тваринами) міст України, а також представники «Держпродспоживслужби» України.

Оргкомітет: КП «Центр поводження з тваринами» та Харківська зооветеринарна академія.

Участь у конференції – безкоштовно.

Подати заявку на участь у конференції можна електронну адресу КП «Центр поводження з тваринами» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по тел. (057) 751-73-30.

Додаток