РЕКШИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОРЕСТОВИЧ

Перший заступник керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковник юстиції

Біографічна довідка

Народився 16 серпня 1972 року у місті Львові.

Освіта: вища юридична

Закінчив:

- у 1994 році військове відділення Державного університету «Львівська політехніка» за програмою Львівського вищого військового училища;

- у 2000 році Львівський національний університет імені Івана Франка (правознавство);

- у 2010 році Національну академію прокуратури України (правознавство, з відзнакою - магістр права)

Трудова діяльність

08.1990 – 06.1994 - студент Львівського вищого ВПУ при ДУ «Львівська політехніка»

06.1994- 11.2002 - служба у Збройних силах України, командир розвідувального взводу розвідувальної роти в/ч А1625, командир взводу розшуку та патрулювання 18 ОРГВС (окрема рота гарнізонної та вартової служби), слідчий військової прокуратури Дрогобицького гарнізону Західного регіону України

11.2002-12.2005 - юрисконсульт ДП «Служба адвокатської допомоги» Львівське представництво (м.Львів)

12.2005-03.2009 - слідчий прокуратури Сколівського району Львівської області

03.2009-03.2010 - прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Львівської області

03.2010-05.2010 - старший прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Львівської області

05.2010-10.2010 - заступник прокурора Жидачівського району Львівської області

10.2010-05.2014 - прокурор Турківського району Львівської області

05.2014-11.2015 - прокурор Буського району Львівської області

11.2015-01.2016 - прокурор першого відділу військової прокуратури Харківського гарнізону сил антитерористичної операції

01.2016-03.2016 - начальник першого відділу військової прокуратури Харківського гарнізону сил антитерористичної операції

03.2016-04.2016 - начальник другого відділу військової прокуратури Донецького гарнізону сил антитерористичної операції

04.2016-11.2016 - начальник першого відділу військової прокуратури Маріупольського гарнізону сил антитерористичної операції

11.2016- 06.2017 - заступник командира танкового батальйону по роботі з особовим складом 30 ОМБР оперативного командування «Північ»       

06.2017-08.2017 - начальник юридичної служби управління 169 навчального центру Сухопутних військ ЗСУ

З 21.08.2016 року по теперішній час - перший заступник керівника військово– цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Сімейний стан

Одружений, має доньку та двох синів.