Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

29 жовтня 2018 року

За період з 22.10.2018 по 26.10.2018 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1321,3 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 642,7 тис.грн., акцизного податку – 88,3 тис.грн., місцевих податків та зборів – 73,9 тис.грн., адміністративних штрафів, зборів та платежів – 20,6 тис.грн., міжбюджетних трансфертів у загальній сумі – 495,8 тис.грн., з них:

- субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 268,6 тис.грн.;

- субвенція на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку – 188,2 тис.грн.

- медична субвенція з Ясинуватського району на обслуговування мешканців Ясинуватського району – 37,5 тис.грн.;

- субвенція з обласного бюджету на надання щомісячної допомоги учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентам (курсантам) закладів фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному забезпеченні – 1,5 тис.грн.

Профінансовано за період з 22.10.2018 по 26.10.2018 за рахунок:

1. Загального фонду міського бюджету видатків на суму 6733,1 тис.грн., а саме:

- по захищеним видаткам – 5896,3 тис.грн., у тому числі оплата праці з нарахуваннями – 5156,7 тис.грн., продукти харчування – 176,2 тис.грн., оплата енергоносіїв – 79,9 тис.грн., пільгові пенсії – 8,8 тис.грн., надання субсидій населенню та пільг окремим категоріям громадян на оплату житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, інших, передбачених законодавством, пільг – 287,2 тис.грн., виплата державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю –177,8 тис.грн., виплати населенню відповідно до міських Програм «Турбота», «Ветеран» – 5,6 тис.грн., надання щомісячної допомоги учням з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 1,5 тис.грн., надання одноразової допомоги дітям-сирітам та дітям, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років у 2018 році – 1,8 тис.грн., стипендії обдарованим перспективним спортсменам міста за жовтень 2018 року – 0,8 тис.грн.

- інші видатки – 836,8 тис.грн. (придбання паперу, канцелярських товарів, бензину, спецодягу, послуги з заправки картриджів, телекомунікаційні послуги, експлуатаційні витрати, вивіз ТПВ, видатки на відрядження, оплата участі у змаганнях з футболу, оплата громадських робіт, послуг (робіт) з благоустрію міста, зовнішнє освітлення, поточний ремонт конструкцій навісу (балкону) в ЗОШ№1, ремонтно-монтажні роботи по відновленню освітлення на стадіоні).

2. Спеціального фонду – 517,0 тис.грн. (бюджет розвитку), а саме: капітальний ремонт покрівель по вул. Грушевського, б.79, вул. Першотравнева, б.19, вул. Менделєєва, б.4 – 492,8 тис.грн., розробка проектно-кошторисної документації з реконструкції системи газопостачання газової контейнерної котельної школи №4 – 24,2 тис.грн.

Фінансове управління
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області