Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

12 листопада 2018 року

За період з 05.11.2018 по 09.11.2018 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 9056,6 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 4888,9 тис.грн., податку на прибуток підприємств комунальної власності – 38,9 тис.грн. акцизного податку – 7,8 тис.грн., місцевих податків та зборів – 169,4 тис.грн., адміністративних штрафів, зборів та платежів – 9,6 тис.грн., міжбюджетних трансфертів у загальній сумі – 3942,0 тис.грн., з них:

- освітня субвенція з державного бюджету – 549,1 тис.грн.;

- медична субвенція з державного бюджету – 1341,4 тис.грн.;

- на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 69,0 тис.грн.;

- на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1843,4 тис.грн.;

- на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 40,1 тис.грн.;

- субвенція з обласного бюджету на придбання на вторинному ринку впорядкованого житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, віком від 18 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов – 99,0 тис.грн.

Профінансовано за період з 05.11.2018 по 09.11.2018 за рахунок:

1. Загального фонду міського бюджету видатків на суму 3751,6 тис.грн., а саме:

- по захищеним видаткам – 2233,8 тис.грн., у тому числі оплата праці з нарахуваннями – 51,0 тис.грн., продукти харчування – 23,7 тис.грн., оплата енергоносіїв – 22,2 тис.грн., відшкодування вартості лікарських засобів – 174,4 тис.грн., надання допомоги: сім'ям з дітьми, особам з інвалідністю – 1843,4 тис.грн., прийомним сім’ям – 40,1 тис.грн., пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого палива – 69,0 тис.грн., виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги – 10,0 тис. грн.

- інші видатки – 1517,8 тис.грн. (послуги з розробки топографічної основи м. Авдіївка; послуги з організації прямих телевізійних включень через супутниковий зв'язок; послуги з заправки та ремонту картриджів; придбання дидактичного матеріалу в рамках проекту «Нова українська школа», туристично-спортивного інвентарю для проведення військово-патриотичної гри «Джура», подарунків до професійних свят; оплата поточного ремонту кабінету адміністративної будівлі; оплата курсів навчання у сфері здійснення публічних закупівель; видатки на відрядження; утримання доріг; поховання безрідних громадян).

2. Спеціального фонду – 84,7 тис.грн. (бюджет розвитку), а саме попередня оплата капітального ремонту покрівлі за адресою вул.Грушевського, б.77.

Фінансове управління
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області