Оголошення

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Заплановане на 10 липня 2020 року обслуговування клієнтів у місті Авдіївка пересувним мобільним підрозділом, на базі броньованого автомобілю КРАЗ, філії – Донецьке обласне управління  АТ «Ощадбанк» не відбулося по технічним причинам та неможливістю встановлення зв’язку.

Звертаємо вашу увагу щодо дати наступного виїзду мобільного офісу «Ощадбанк» до міста Авдіївка буде повідомлено додатково на сайті військово-цивільної адміністрації та сторінці Facebook.

Також повідомляємо, що з метою забезпечення максимального ефективного рівня надання населенню міста необхідного спектру банківських послуг проводиться  відповідна робота щодо відкриття територіально відокремленого безбалансового відділення  АТ «Ощадбанк» та встановлення банкомату в старій частині міста Авдіївка.

Оголошення

Шановні підприємці та мешканці міста!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до протоколу № 22 від 07.07.2020 року позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території міста Авдіївка встановлено обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності – до 22-00 години.

Будь ласка, будьте свідомі та відповідальні один перед одним, дотримуйтесь карантинних заходів, не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

Бережіть себе та будьте здорові!

Мобільний офіс «Ощадбанк»

Шановні мешканці міста!

Нагадуємо, що 10 липня 2020 року з 11:00 год. за адресою: м. Авдіївка, вул. Соборна, 28 (площа біля ринку, стара частина міста) буде здійснюватися обслуговування місцевого населення за всіма банківськими операціями пересувним мобільним підрозділом, на базі броньованого автомобілю КРАЗ, філії – Донецьке обласне управління  АТ «Ощадбанк».

У мобільних офісах фахівці банку надають широкий спектр банківських та фінансових послуг, зокрема з виплати зарплати, пенсії, соціальної допомоги. З їх допомогою можна також поповнити карткові рахунки через POS-термінали з використанням банківських платіжних карток. Там же приймають готівку для здійснення платежів.

До уваги суб’єктів господарювання!

Під час зустрічі із суб’єктами господарювання міста з питань дотримання вимог законодавства щодо продажу алкогольної продукції, яка проходила під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталія Барабаша за участю заступника керівника Сергія Легенького та представників Авдіївського ВП Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області та відділу з розвитку економіки та торгівлі відбулося обговорення питань щодо чинної заборони на торгівлю алкоголем в нічний час доби, недопущення випадків продажу алкоголю військовослужбовцям та відповідальність за недотримання вимог законодавства щодо продажу алкогольної продукції.

Розпорядженням керівника від 03.07.2020 року № 619 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Авдіївка Донецької області» було  змінено час дії заборони продажу алкогольних напоїв  з 22.00 до 10.00 години.

Однак, не дивлячись на зміну часу дії заборони продажу алкогольних напоїв за останню добу Авдіївським ВП Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області зафіксовано недотримання вимог законодавства щодо продажу забороненої продукції, випадки продажу алкогольної продукції  після десятої години вечора у магазинах міста продовжуються.

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ! ЗВЕРТАЄМО ВАШУ ОСОБЛИВУ УВАГУ НА НЕОБХІДНІСТЬ НЕУХИЛЬНОГО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ДІЮЧИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ!

УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНЕ МЕТЕОРОЛОГІЧНЕ ЯВИЩЕ!

За інформацією Донецького регіонального центру з гідрометеорології від 07 липня 2020 року 08 липня на території Донецької області очікуються грози, шквали північно-західного вітру, 15-20 м/с, місцями 19-24 м/с, місцями град (І рівень небезпечності, колір жовтий).

З Днем Національної поліції!

Шановні співробітники Національної поліції України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції!

Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової  сумлінності та високої фахової підготовки. Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними.

Особлива подяка  ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.

У День Національної поліції України бажаю всім співробітникам  легкої і безпечної служби, терпіння та мужності. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

 

З повагою
керівник військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                                          В. Барабаш

Керівником ВЦА м. Авдіївка Віталієм Барабашем прийнято розпорядження про зміну часу дії заборони продажу алкоголю

Сьогодні розпорядженням керівника від 03.07.2020 року № 619 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Авдіївка Донецької області» змінено час дії заборони продажу алкогольних напоїв.

Відтепер заборона продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Авдіївка Донецької області діятиме з 22.00 до 10.00 години.

Крім цього, розпорядженням заборонено на території міста Авдіївка продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних Сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством.

Додатково нагадаємо, до цього часу заборона на продаж алкоголю тривала з 20.00 до 10.00 години.

Якщо ви підприємець, встигніть отримати фінансовому допомогу!

Донецька обласна служба зайнятості продовжує активну роботу щодо надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину для представників малого та середнього підприємництва. Саме на цю тему сьогодні був проведений престур для представників ЗМІ у м. Слов’янськ та Краматорськ. Журналісти поспілкувалися з роботодавцями та фізичними особами-підприємцями, які вже отримали допомоги по частковому безробіттю.

Детальніше...

Робоча зустріч з представниками комунального підприємства «Вода Донбасу»

Вода є джерелом життя для всіх організмів на Землі, в тому числі і людини. А основа життєдіяльності міста та застава його здорового майбутнього - нормально працюючі системи водопостачання та водовідведення.

Послуги з централізованого питного водопостачання та водовідведення мешканцям міста Авдіївка надає Авдіївське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу». Водоочисні споруди є важливою складовою інфраструктури міста. Водозабір, підготовка питної води, подача по магістральних трубопроводах міста споживачам в необхідній кількості - одна з основних задач організації. Інший важливий напрямок діяльності організації - це водовідведення. Комплекс інженерних споруд і санітарних заходів забезпечує своєчасний збір стічних вод від населення, транспортування і очищення цих вод.

Детальніше...

Мобільний офіс «Ощадбанк»

До уваги мешканців міста!

10 липня 2020 року з 11:30 год. за адресою: м. Авдіївка, вул. Соборна, 28 (площа біля ринку, стара частина міста) буде здійснюватися обслуговування місцевого населення за всіма банківськими операціями пересувним мобільним підрозділом, на базі броньованого автомобілю КРАЗ, філії – Донецьке обласне управління  АТ «Ощадбанк».

У мобільних офісах фахівці банку надають широкий спектр банківських та фінансових послуг, зокрема з виплати зарплати, пенсії, соціальної допомоги. З їх допомогою можна також поповнити карткові рахунки через POS-термінали з використанням банківських платіжних карток. Там же приймають готівку для здійснення платежів.

Відділ РАЦС інформує

У червні місяці 2020 року Авдіївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано:

Народжень - 9

7 хлопчиків – два Ігната, Іван, Ігор, Кирило, Максим, Федір.

2 дівчинки - Аліса, Марина.

Детальніше...

Оголошення

Шановні суб’єкти господарювання міста Авдіївка!

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що відповідно до статті 26 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” підприємства, установи та організації зобов’язані створювати умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю (у тому числі осіб з інвалідністю, які використовують засоби пересування та собак-поводирів) до об’єктів фізичного оточення.

Згідно з пунктом 4 статті 34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” влаштування засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будинків, будівель, споруд будь-якого призначення, їх комплексів та частин, об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури може здійснюватися без документів, що дають право на виконання будівельних робіт, та за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, з дотриманням вимог законодавства, будівельних норм та правил.

Детальніше...