Анонс

Шановні мешканці та гості м.Авдіївка!

Щорічно четверту суботу листопада в Україні вшановується День памя’ті жертв голодоморів. У 2019 році цей день припадає на 23 листопада.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у меморіальних заходах та всеукраїнській акції «Запали свічу пам’яті», яка відбудеться 23 листопада 2019 року о 16:00 на бульварі Т. Шевченка.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНЕ МЕТЕОРОЛОГІЧНЕ ЯВИЩЕ!

На підставі Оперативної інформації Донецького регіонального центру з гідрометеорології Державної службі України з надзвичайних ситуацій від 20 листопада 2019 року № 324 отримано попередження про небезпечне метеорологічне явище по Донецькій області І рівня небезпечності та попередження про стихійне метеорологічне явище ІІ рівня небезпечності. 

21 листопада на території Донецької області очікуються посилення південно-східного вітру, 15-20 м/с. Збережеться до кінця дня 21 листопада (перший рівень небезпечності, колір жовтий).

У другій половині ночі 21 листопада на півдні Донецької області очікуються посилення південно-східного вітру 25-29 м/с. Збережеться до кінця дня 21 листопада (другий рівень небезпечності, колір помаранчевий). Температура повітря: вночі 4-90 морозу, вдень 0-50 морозу.

На 22-23 листопада мінлива хмарність без опадів;

22 листопада – вітер південно-східний, 19-24 м/с, на півдні 25-29 м/с.

Температура повітря: вночі 6-11 0 морозу, вдень від -20 до +30.

23 листопада – вітер південно-східний, 15-20 м/с.

Температура повітря: 5-100 морозу, вдень від -20 до +30 .

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

З Днем Гідності і Свободи!

Шановні авдіївці!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю. Низькій уклін всім захисникам, які і  сьогодні  зі зброєю в руках боронять Україну.

Ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій  землі, розбудовувати нову європейську  державу! Адже від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни.

Вітаємо всіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні!

 

Військово-цивільна  адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Оголошення

Шановні громадяни міста Авдіївка!

22 листопада 2019 року з 14.00 до 14.30 год. Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитися планова технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Детальніше...

Анонс

Шановні авдіївці!

21 листопада 2019 року о 13:00 на бульварі Шевченка відбудеться урочистий мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи.

Запрошуємо мешканців та гостей міста, громадські організації, працівників підприємств, організацій, установ взяти участь у заході.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Оголошення

20 листопада 2019 року о 10:00 відбудеться виїзний прийом директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації – Бойко Ігоря Олексійовича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна, буд. 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

До уваги

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочинає новий проект, спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, у стабілізації їх життя, досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування, самозайнятості та отримання доходів.

Детальніше...

До уваги землевласників та землекористувачів!

Міськрайонне Управління в Ясинуватському районі та м. Авдіївці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області доводить до відома, що на виконання Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» для забезпечення належного захисту своїх прав на землю, систематизації інформації про земельні ділянки які надані на праві власності або користування органам державної влади, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям, землевласникам та землекористувачам та які посвідчені відповідними державними актами або договорами оренди землі, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру виникла важлива та невідкладна необхідність здійснення заходів щодо внесення інформації про земельні ділянки до Державного реєстру земель.

Детальніше...

З Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.

Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність. Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарі, фахівці музейної справи.

Вдячні вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Бажаємо вам теплоти у серці, здоров’я, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Щиро і сердечно вітаємо зі святом !

 

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Щиросердечно вітаємо з Днем української писемності та мови.

Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Українці мають безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Мова є душею нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Наша рідна українська мова загартована історією і відточена творчістю талановитих письменників України.

Вітаємо усіх з цим святом, і бажаємо  любити  та шанувати українську мову, оберігати та розвивати її, будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

 

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Оголошення

13 листопада 2019 року з 10:00 до 11:00 відбудеться виїзний прийом виконуючого обов’язки керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області – Шахова Романа Леонідовича в приміщенні міської бібліотеки – філія №2 (вул. Єлагіна, буд. 33). Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Відділ РАЦС інформує

У жовтні місяці 2019 року Авдіївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області  зареєстровано:

Народжень  - 15

6 хлопчиків -   Артем, Герман, Іван, Кирило,  Мирослав,  Олександр.

9 дівчаток  -    Вероніка, Владислава, Дар’я, Злата, Кіра, Лілія, Мирослава, Олександра, Тетяна.

Детальніше...