ОПИТУВАННЯ БІЗНЕСУ ЩОДО ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

У зв’язку із високою зацікавленістю суб’єктів підприємницької діяльності, охочих взяти участь в опитуванні та внесенні пропозицій щодо покращення інноваційної екосистеми в Україні, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України продовжує опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”.

Детальніше...

Потрібна системна робота з безпритульними тваринами: керівництво Авдіївки зустрілося з представниками ГО «Зооконтроль»

 
Сьогодні голова ВЦА Авдіївки Віталій Барабаш разом із заступником Євгеном Удовенко, керівниками сектору екології та міського комунального підприємства зустрілися з представниками харківської ГО «Зооконтроль», щоб обговорити, як вирішити ситуацію з безпритульними тваринами у місті.

Детальніше...

Небезпечний інтернет

На сьогодні важливо захистити наших дітей не лише від фізичних ризиків, з якими вони стикаються, а також необхідно захистити і від онлайн небезпеки. Із розвитком технологій зловмисники заволодівають довірою дітей. Як і в реальному житті, в інтернеті на дітей чатують небезпека та певні виклики.

Детальніше...

Понад півсотні переселенців в Авдіївці отримають соцвиплати і пільги

Сьогодні під головуванням заступника керівника Авдіївської ВЦА Сергія Легенького відбулися засідання міських комісій з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та призначення житлових субсидій і надання пільг за адресою фактичного місця проживання.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту

Норвезька рада у справах біженців

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19 у країні ускладнила доступ до правосуддя та безоплатної правової допомоги. Звернутися до юристів особисто стало досить складно, а для декого – зовсім неможливо.

Детальніше...

В Авдіївці відреставрували балалайку-контрабас

 
За ініціативи голови військово-цивільної адміністрації Авдіївки Віталія Барабаш була реставрована балалайка-контрабас місцевої музичної школи, яка була виготовлена більш ніж півсторіччя тому.

Детальніше...

В Авдіївці обговорили план заходів з відзначення свят у березні

Сьогодні за участі керівництва Авдіївської ВЦА на чолі з Віталієм Барабаш відбулося засідання оргкомітету щодо заходів з відзначення у місті міжнародних, державних, професійних свят та пам’ятних дат у березні 2021 року.

Детальніше...

Комунальне підприємство «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради надає інформацію щодо надання послуг за лютий 2021 року

Підприємство обслуговувало 6 міських маршрутів загального користування.
За місяць перевезено пасажирів усього: 84,9 тис.осіб,
в тому числі платних - 48,9 тис.осіб,
-    пільгових категорій - 36,0 тис.осіб.
Виконано 1826 рейсів.

Детальніше...

Голова ВЦА Авдіївки: До відновлення пошкодженого житла готові

Сьогодні за участі керівництва Авдіївки в онлайн-режимі відбулася обласна нарада з питань про стан готовності до проведення відновлювальних робіт пошкодженого житла.

Детальніше...

Буде зовсім інша конфігурація: у спортзалі Авдіївської опорної школи кипить робота

Першочерговим завданням для військово-цивільної адміністрації Авдіївки є організація якісного сучасного освітнього процесу. Саме тому керівництво ВЦА приділяє особливо пильну увагу навчальним закладам міста. Так вже за півроку планують відкрити опорну школу, капітальний ремонт якої зараз – на завершальному етапі.

Детальніше...

«Геркулес» оживає: в Авдіївці влада і громада спільно відновлюють спортзал

Керівництво військово-цивільної адміністрації Авдіївки фінансово підтримало ініціативу небайдужих мешканців міста відновити існуючі тренажери в колись популярному серед місцевих силачів місці, яке вже стало знаковим, - в спортивній залі «Геркулес».

Детальніше...

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя


Мітинг біля стін парламенту Криму 26 лютого 2014 року. Джерело: depo.ua

 

25 лютого у ЗМІ з’являється інформація про те, що на сесію Верховної Ради АР Крим може бути винесено питання про вихід півострова зі складу України.

Детальніше...