З нагоди відзначення Дня усиновлення

28 вересня 2020 року напередодні Дня усиновлення на оперативній нараді військово-цивільної адміністрації міста відбулось урочисте привітання мешканців міста, які взяли у свої сім'ї на виховання дітей (під опіку, в прийомну сім'ю, усиновлення).

В.о. заступниками керівника військово-цивільної адміністрації: Сергієм Легеньким та Євгеном Удовенко прийомним батькам були вручені подяки  керівника військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаша за особистий внесок у забезпеченні захисту прав дітей та розвиток сімейних форм виховання.

Прийомним батькам подякували за їх щирі серця та відкриті душі, наголосили на тому, що вони роблять велику справу для дітей міста і є гідним  прикладом для всіх.

Детальніше...

Щодо поточної діяльності

28 вересня в актовій залі ВЦА  відбулась оперативна нарада, на початку якої присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у результаті авіакатастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві Харківської області.
Нарада пройшла під головуванням в.о. заступників керівника військово-цивільної адміністрації Євгена Удовенко та Сергія Легенького.
Приємним моментом оперативної наради стало привітання та нагородження керівництвом ВЦА прийомних батьків, опікунів міста Авдіївка з нагоди Дня усиновлення. Подяки за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації права дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування отримали три сім’ї, які виховують прийомних діточок.

Детальніше...

Засідання комісії із захисту прав дитини


З метою сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання, всебічний розвиток та на виконання нормативно-правових актів щодо захисту прав дітей, 25.09.2020 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації міста Віталія Барабаша та заступника керівника Сергія Легенького, за участю начальників відділів, служб військово-цивільної адміністрації, Авдіївського відділу поліції.

Детальніше...

Оголошення про придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Комісія щодо придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування (створена відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 16.07.2020 р. № 655) повідомляє про проведення конкурсу щодо придбання житла (однокімнатної квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на вторинному ринку.
Для участі у конкурсі подаються:
1.    Заява про участь у конкурсі із зазначенням: прізвища, імені, по-батькові фізичної особи, її місце проживання, номера телефону.
2.    Інші документи:
-    пропозиція щодо квартири (будинку) (перелік із визначенням характеристики квартири, ціни, адреси);
-    копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

 23 вересня 2020 року під головуванням в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
 На засідання робочої групи запрошено 19 суб’єктів підприємницької діяльності, які мають ознаки використання неоформлених трудових відносин та здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації.
До відома нелегальних “підприємців” було доведено, що у разі здійснення діяльності без належної державної реєстрації, вони повинні не забувати про відповідальність, яка передбачена законодавством. Зокрема, вимогами ст. 164 КУпАП встановлено, що провадження господарської діяльності без державної реєстрації тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
 З роботодавцями проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині легального використання найманої праці.
 За результатами розгляду питань порядку денного засідання робочої групи надані відповідні доручення суб’єктам господарювання.

 

Засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 24 вересня 2020 року, під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаша, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Основним питанням на порядку денному було питання продовження контролю та можливого посилення карантинних заходів у зв’язку з тим, що у місті лабораторно підтверджено п’ять випадків захворюваності на COVID-19.  Виконуючий обов’язки головного лікаря Авдіївської центральної міської лікарні  Віталій Ситнік доповів про ситуацію в місті, про готовність міської лікарні до можливого поширення коронавірусної хвороби, про наявність медичних препаратів та засобів індивідуального захисту.

Детальніше...

Розпочалася реєстрація на дистанційні тренінги з онлайн промоції та продажів для МСБ

Програма ООН із відновлення та розбудови миру та Громадська школа бізнесу оголошують реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс для представників мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях. Програма спрямована на отримання знань та навичок щодо подолання наслідків, пов’язаних із пандемією коронавірусу COVID-19 у ринковому середовищі, та посилення здатності підприємців просувати свої продукти з використанням онлайн-каналів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни міста Авдіївка!

            23 вересня 2020 року з 14.00 до 14.30 год. Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитися планова технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

            Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Примітка для роз’яснення:

«Уривчастий звук електросирен означає – «УВАГА  ВСІМ».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити: телевізор (за каналами обласного або місцевого телебачення); радіоприймачі дротові або ефірні (за каналами обласного або місцевого радіомовлення) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Щодо поточної діяльності

Сьогодні, 21 вересня, в актовій залі військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка відбулась  оперативна нарада.

У нараді взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш, заступники Сергій Легенький та Євген Удовенко, керівники структурних підрозділів, закладів та установ міста.

Детальніше...

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

 

В рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля» колективом військово-цивільної адміністрації проведені роботи щодо прибирання та благоустрою прилеглої до ВЦА території.

Проведення акцій такого роду у нашому місті – вже традиція, долучаючись до неї ми робимо наше місто кращим. 

Кожен з нас, авдіївців, може зробити свій внесок у спільну благородну справу бо чистота нашого міста, його парків і скверів, дворів і будинків, передусім, залежить від усіх нас, нашого розуміння і бажання зробити власне життя комфортнішим.

        Давайте спільно робити наше місто і життя кращим!

Детальніше...

Моніторингові відвідування закладів освіти міста Авдіївка

На виконання Доручення КМУ від 04.09.2020 року № 37133/0/1-20, з метою створення безпечних умов та виконання протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 робочою групою в складі якої представники Ясинуватського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області розпочато моніторингові відвідування закладів освіти.

Детальніше...

Ростислав Замлинський провів робочу зустріч в місті Авдіївка

 

Перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський разом з першим заступником голови Донецької облдержадміністрації Ігорем Морозом провів робочу зустріч з керівниками військово-цивільних адміністрацій та представниками бізнесу міст Авдіївка, Торецьк, смт Зайцеве та Ясинуватського району.

Детальніше...