21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні авдіївці!

Щиросердно вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи – це свято, встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору

У цей знаменний і величний день ми з гордістю  говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи також вітаємо всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                           П.Малихін

УКРАЇНА – КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ!

Напередодні державного свята – Дня Гідності та Свободи, з метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,   в територіальному центрі надання соціальних послуг Авдіївської міської ради на оперативній нараді із соціальними робітниками було проведено тематичну лекцію «Україна – країна нескорених!». Лекція  носила інформаційно-роз`яснювальний характер, з рекомендацією подальшого доведення інформації до підопічних територіального центру (самотніх та самотньо мешкаючих осіб похилого віку та осіб з інвалідністю).

Наприкінці лекції директор територіального центру, Тетяна Мамчич наголосила, що завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у  перемогу справедливості, над Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у майбутньому.

Детальніше...

Оголошення

Шановні мешканці та гості міста Авдіївка!

21 листопада 2018 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

В цей день 0 13:30 на бульварі Шевченка відбудеться урочистий захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Запрошуємо всіх долучитися до заходу.

Військово – цивільна адміністрація м.Авдіївка
Донецької області

До уваги власників (користувачів) тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності!

Комісією з демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Авдіївка (далі - комісія), 15.11.2018, було проведено демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі – ТС) за місцем розміщення: м. Авдіївка, проспект Центральний, в районі будинку № 11, проспект Центральний, в районі будинку № 17, вулиця Гагаріна, в районі будинку № 27, вулиця Молодіжна, в районі центрального входу стадіону КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх».

Детальніше...

Права і обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження

Права та обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження визначені статтею  19 Закону України «Про виконавче провадження». 

Так, сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Детальніше...

Оголошення

21 листопада 2018 року о 09:00 відбудеться виїзний прийом в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації - Челпих Павла Пантелійовича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Щедрий вівторок

Оголошення

Шановні мешканці та гості міста Авдіївка!

21 листопада 2018 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

В цей день 0 13:30 на бульварі Шевченка відбудеться урочистий захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Запрошуємо всіх долучитися до заходу.

Військово – цивільна адміністрація м.Авдіївка
Донецької області

Один з напрямків благодійності в рамках проведення «Щедрого Вівторка» - допомога О.Кію.

Поділіться своїм часом із тими, хто потребує вашої допомоги! Це може бути один день чи навіть година вашого життя. Ми всі бажаємо, щоб наши близькі, знайомі, друзі, та просто всі люди підтримували один одного, співчували, допомогали.

Допомога і підтримка потрібні і Олександру Кію - мешканцю нашого міста.

Детальніше...

Змінити своє місто своїми руками – легко! Організатори Щедрого Вівторка в Авдіївці запрошують мешканців долучитись

Поспішіть зареєструватись на участь в добрих справах, адже скоро ми закриємо прийом анкет, аби підготувати для вас заходи на найвищому рівні.

Зробити добру справу для свого міста - легко, завдяки #GivingTuesday. Це день, який об'єднує мільйони небайдужих людей в 154 країнах світу навколо... добрих справ :) Так, в сучасному світі в тренді вже не гроші та маєтки, а добро, якого стає все більше.
Найлегший спосіб спробувати себе у добрих справах - прийняти участь в благодійному ярмарку 25 листопада. Не обов'язково бути кваліфікованим митцем, головне, долучитись від душі.

Детальніше...

Один із напрямків благодійного ярмарку «Щедрий Віівторок» - допомога військовим.

Наближається зима, і захисникам Авдіївки необхідно утеплювати свої помешкання. Команда організаторів #ЩедрийВівторок_Авдіївка прийняла цей виклик. Ми вирішили залучити кошти в рамках заходів до Всеукраїнського дня добрих справ та придбати будівельні матеріали для наших захисників, якими вони зможуть зробити своє житло теплішим, а перебування на лінії фронту поблизу Авдіївки - комфортнішим. До того ж, бійцям важливо відчувати підтримку мешканців міста, на варті якого вони стоять. Якщо ж вдасться залучити велику суму коштів, ми придбаємо ще й прилад нічного бачення, так необхідний на кожній позиції.

Детальніше...

Оголошення

Шановні мешканці та гості міста Авдіївка!

21 листопада 2018 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

В цей день о 13:30 на бульварі Шевченка відбудеться урочистий захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Запрошуємо всіх долучитися до заходу.

Військово – цивільна адміністрація м.Авдіївка
Донецької області