ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Служба у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 № 268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 301 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 і від 5 квітня 2017 р. № 268» діти та особи із числа мешканців міста та внутрішньо-переміщених осіб, які на момент здійснення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей не досягли 18 років (повноліття), мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Детальніше...

Покровсько-Добропільске управління ГУ ДФС у Донецькій області інформує

Фіскали звертають увагу платників:  27 червня - останній день сплати податків у поточному місяці, а з 2 липня – нові бюджетні рахунки!

Покровсько-Добропільске управління ГУ ДФС у Донецькій області,  з метою упередження випадків несвоєчасної сплати платежів та відповідного  застосування передбачених законодавством штрафних санкцій, закликає платників бути уважними та своєчасно перераховувати податки та збори до державного та місцевих бюджетів, а також врахувати, що:

  • 27 червня - останній день сплати платежів у поточному місяці;
  • з 02 липня 2018 року - нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків.

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

21.06.2018 з 10:00 до 15:00 планується тимчасова зупинка Донецької фільтровальної станціїї у зв`язку з проведенням ремонтних робіт.

Можливе зниження тиску подання води до помешкань міста.

Інформаційна кампанія для абітурієнтів зі сходу України.

З метою забезпечення рівного доступу до отримання освіти для абітурієнтів з непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, територій вздовж «лінії розмежування» ГО «Фонд «Відкрита політика» продовжує проводити активну інформаційну кампанію за підтримки ЮНІСЕФ у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством інформаційної політики України, Міністерством з тимчасово окупованих територій та ВПО України.

На сьогоднішній день у Фонді «Відкрита політика» постійно працює консультаційна «гаряча лінія» з освітніх питань, працює сайт «Доступна освіта» (dostupnaosvita.com.ua), де можна знайти без реєстрації безкоштовні відеоуроки з української мови та літератури, історії України, інших предметів, покрокові інструкції щодо отримання документів про освіту державного зразка, процедури здобуття вищої освіти за спрощеною процедурою.

Детальніше...

До уваги мешканців, керівників підприємств та установ м.Авдіївка!

22 червня 2018 року в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні.

Просимо в цей день забезпечити встановлення/ вивішення державних прапорів із чорними стрічками на будинках, спорудах органів влади, державних підприємств, установ і організацій, а також обмежити проведення розважальних заходів.

Також пропонуємо приєднатися 22 червня о 10:00 до хвилини мовчання.

Про податок на нерухоме майно – під час телефонної «гарячої лінії»

Нещодавно в Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», під час якого на запитання платників відповідала головний державний ревізор-інспектор Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління Лигач Катерина Юріївна.

Темою розмови стали питання оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

До вашої уваги - питання та відповіді до них, що обговорювались під час «гарячої» лінії.

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

20.06.2018 з 10:00 до 15:00 планується тимчасова зупинка Донецької фільтровальної станціїї у зв`язку з проведенням ремонтних робіт.

Можливе зниження тиску подання води до помешкань міста.

Анонс

До уваги мешканців міста!

21-22 червня 2018 року з 09:00 до 16:00 у зв`язку з ремонтом обладнання  буде відключено енергопостачання за адресами:

- вул.Гагаріна, 1,5, 7, 9,11;

- Пр-т Центральний, 7, 9, 11;

- Бульвар Шевченка, 3, 5,7, 9;

- магазини «Крепость», «Буревісник», «Весна», «Універмаг».

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ.

Колектив військово-цивільної адміністрації міста  Авдіївка  глибоко сумує з приводу смерті полковника у відставці, почесного громадянина міста Авдіївка, ветерана Другої світової війни СТРЕЛЬЧЕНКА Петра Остаповича.

Приносимо родині свої глибокі співчуття. Ми  тужимо разом з Вами. Втрата такої людини непоправна, але він залишив по собі добрі і гарні спогади.

В нашій пам'яті Петро Остапович назавжди залишиться прикладом людини великої мужності, душевності та доброзичливості. Він є і назавжди залишиться у наших серцях.

Проведення акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Детальніше...

З Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Зайве говорити, якою важливою є Ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря, середнього медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Ми живемо у дуже непростий для держави і кожного з нас час. Але саме в ці переломні моменти історії проявляються висоти людського духу, національної гідності, людяності, відданості клятві лікаря України. І наші медики з честю витримують всі випробування разом зі своїм народом.

Дозвольте побажати усім Вам та вашим родинам миру, злагоди, професійних успіхів, щастя і, звичайно ж — міцного здоров’я! Нехай удача ніколи не відвертається від Вас, і кожен день приносить радість!

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                    П. Малихін