З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Щороку, у третю неділю липня, Україна відзначає День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості -  професійне свято тих, хто присвятив себе складній і напруженій, але дуже почесній і необхідній професії.

Напередодні свята, 19 липня, на святковій оперативній нараді, яка відбулася в актовій залі ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод», співробітників підприємства привітав перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковник юстиції   Володимир Рекшинський. Звертаючись до працівників коксохімічного заводу, він  висловив щирі слова вдячності  за їх сумлінну працю, побажав міцного здоров’я, миру, злагоди і добра, невичерпної наснаги для подальших здобутків у виробництві.

Детальніше...

Оголошення щодо придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа

Комісія щодо придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування (створена відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 13.05.2019 р. № 570) повідомляє про проведення конкурсу щодо придбання житла (однокімнатної квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на вторинному ринку.

Детальніше...

З Днем бухгалтера та аудитора!

Шановні бухгалтери!

Вітаємо вас з вашим професійним святом!

Ваша професія важлива, необхідна, складна і копітка. Бути бухгалтером не просто, адже не кожен здатний стати зразком точності, прикладом вимогливості, еталоном терпіння, королем уважності. В бухгалтерії немає випадкових людей, так як ця робота швидко відсіває слабких фахівців – залишаються тільки професіонали.

Завдяки вам наші підприємства злагоджено працюють і всі працівники можуть отримувати заробітну плату в строк. Ми поважаємо та високо цінуємо вашу сумлінну та нелегку працю, вашу відданість обраній справі, професійну майстерність та високу громадянську свідомість.

Від щирого серця бажаємо вам квітучого здоров’я, невичерпної енергії у виконанні будь-яких задач, успіхів і професіоналізму, кар’єрного зростання і збільшення доходів, великого щастя та родинного благополуччя!

Зі святом!

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                  П. Малихін

Увага! Погіршення погодних умов!

На підставі Оперативної інформації Донецького регіонального центру з гідрометеорології Державної службі України з надзвичайних ситуацій від 15.07.2019 року № 196 щодо ускладнення погодних умов  по Донецькій області. 

Вдень 16 липня 2019 року на території Донецької області очикуються  дощі, місцями значні, грози, місцями град, при грозах шквали північно-західного вітру, 15-20 м/сек. Такі погодні умови збережуться до кінця дня 16 липня (другій рівень небезпечності колір помаранчевий).

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області.

Оголошення

17 липня 2019 року о 13:00 відбудеться виїзний прийом директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації – Бойко Ігоря Олексійовича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна, буд. 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

З 1 липня 2019 року органами Пенсійного фонду України в Донецькій області проведено перерахунок пенсії у зв'язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік».

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму у липні збільшився розмір мінімальної пенсійної виплати з 1497 грн. до 1564 грн.

 Виходячи із розміру прожиткового мінімуму збільшені мінімальні розміри пенсійних виплат шахтарям, інвалідам війни, учасникам бойових дій, інвалідам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

Права і обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження

Права та обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження визначені статтею  19 Закону України «Про виконавче провадження». 

Так, сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Детальніше...

Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ
про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для розміщення фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд (будівництво плавального басейну) за адресою: м. Авдіївка,
вул. Молодіжна, в районі стадіону

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 08.07.2019 № 725 затверджений детальний план території для відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8,0000 га для розміщення фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд (будівництво плавального басейну) за адресою: м. Авдіївка,
вул. Молодіжна, в районі стадіону.

Завантажити

Оголошення

10 липня 2019 року з 14:00 до 15:00 відбудеться виїзний прийом першого заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковника юстиції РЕКШИНСЬКОГО Володимира Орестовича в приміщенні мікрорайону «Залізничний» (кв-л МПС, буд. 44, кв. 2).

Попередній запис проводиться за номером 3-31-08.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області