Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування

Загальні положення.

Відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт» (із змінами), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» (із змінами), згідно розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації від 17.09.2019 № 1051 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», організатор перевезень оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Детальніше...

17 вересня – День рятівника!

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж та надзвичайних подій завжди було благородною справою. Своєю повсякденною, самовідданою працею, пов’язаною з ризиком для життя, наші рятувальники завжди готові прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити життя людини. Люди цієї професії славляться своєю людяністю, добротою та турботою про людей.

Детальніше...

З Днем рятівника!

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту!

Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем рятівника!

17 вересня свято сильних і відважних людей – професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.

В цей святковий день наше суспільство вшановує героїчну працю рятувальників, їх мужність, силу і витримку, визнаючи професію рятівника суспільно-важливою та необхідною.

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого міста. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Тож, прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень  у вашій нелегкій професії.

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                              П. Малихін

Оголошення

18 вересня 2019 року о 10:30 відбудеться виїзний прийом директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації – Бойко Ігоря Олексійовича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна, будинок 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2019 року


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

військового комісара
Покровсько - Ясинуватського об’єднаного
міського військового комісаріату
(з основної діяльності)

03.09.2019                             м.Покровськ                                № 72

Про призов громадян України на
строкову військову службу восени
2019 року

1. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» з 01 жовтня по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Детальніше...

З Днем міста!

Шановні авдіївці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма містянами. Разом з тим, це свято є даниною пам’яті предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та зміцнювати своєю працею. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі вітаю всіх вас, шановні авдіївці, та бажаю вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Радості всім, добра і взаємної поваги!

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                               П. Малихін

УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНЕ МЕТЕОРОЛОГІЧНЕ ЯВИЩЕ!

На підставі Оперативної інформації Донецького регіонального центру з гідрометеорології Державної службі України з надзвичайних ситуацій від 11 вересня 2019 року б/н отримано попередження про небезпечне метеорологічне явище по Донецькій області. 

Вночі 12 вересня на півдні Донецької області очікуються пориви східного вітру, 15-20 м/с, що збережеться до кінця дня 12 вересня.

Також у період 12-14 вересня зберігається надзвичайно висока пожежна небезпека (5-й клас) на більшості території Донецької області.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Про проведення «Дня без автомобілів» у місті Авдіївка Донецької області

Щодо забезпечення висвітлення масової інформації стан підготовки та проведення енергоефективного Заходу у місті Авдіївка Донецької області «День без автомобілів».

У багатьох містах світу 22 вересня 2019 року, проводиться Міжнародний день без автомобіля. Мета Дня – показати, які альтернативи є в автомобіля і як чудово виглядатимуть наші міста без засилля машин, адже місто – це, передусім, середовище існування людей.

Детальніше...

Анонс

Оголошення

12 вересня 2019 року з 10:00 до 11:00 відбудеться виїзний прийом керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області – Малихіна Павла Володимировича в приміщенні  міської бібліотеки – філія №2 (мікрорайон «Східний», вулиця Єлагіна, будинок 33).

Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

8 вересня – День визволення Донбасу від фашистських загарбників

Шановні авдіївці!

Сьогодні ми разом відзначаємо без перебільшення велику подію – День визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Минуло вже 76 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                               П. Малихін

Шановні мешканці міста Авдіївка!

05.09.2019 року з 07.30 буде проводитися оперативне перемикання по місту Авдіївка с частковим відключенням споживачів на 20-30 хвилин.