19 травня в Україні День пам'яті жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій.  Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

Детальніше...

19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

У цей день в нашій країні вшановують пам'ять жертв, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій, у зв`язку з чим рекомендовано обмежити розважальні заходи в місті.

18 травня – День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, направлений на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції. Рішення щодо увічнення дати проголошення Декларації Шумана шляхом святкування 9 травня як Дня Європи прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.

Детальніше...

До річниці депортації кримських татар

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

Детальніше...

До уваги власників тварин!

18 травня 2019 року з 9.00 до 11.00 відбудеться вакцинація тварин проти сказу за адресою:

  • вул. Сапронова (Піонерська) - магазин (мол.завод)
  • вул. Металургів (Красноармійська) – магазин.

При собі мати одноразовий шприц 2,0.

За інформацією Ясинуватської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Головне управління Держпраці у Донецькій області повідомляє

Посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області, у серпні 2018 року, з метою проведення інспекційного відвідування з питань додержання законодавства про працю було проведено інспекційне відвідування фізичної особи–підприємця, місце здійснення господарської діяльності якого - м. Авдіївка.

Під час здійснення заходу контролю було виявлено факт допуску суб’єктом господарювання одного працівника до роботи з виконанням трудових функцій за професією «Продавець продовольчих товарів» без укладення трудового договору в письмовій формі, що є порушенням вимог частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України.

Детальніше...

Увага! Попередження!

Згідно «Гідрометеорологічного бюлетеню № 136» Донецького регіонального центру з гідрометеорології від 16.05.2019 на території Донецької області очікується небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності (НМЯ І) № 4/7-, а саме:

вдень 17 травня 2019 року на території Донецької області очікуються при грозах шквали південно-східного вітру, 15-20 м/с. Збережуться до кінця дня 17 травня (перший рівень небезпечності, колір жовтий).

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області.

День вишиванки

16 травня 2019 року в усьому світі відзначається свято День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.

Вишиванка – це не тільки національне вбрання українців, а й святиня народу, яка несе в собі духовне багатство, мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Сьогоднішня українська вишивка – результат унікальної духовно-матеріальної еволюції нашого народу, етнічна спадщина та національний бренд, відомий в усьому світі.

Відзначення Дня вишиванки сприяє консолідації суспільства, формує свідомість нового покоління громадян його самоідентифікації та демонструє цінності, які є пріоритетними для держави.

За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнавальному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.

Анонс

Оголошення

16 травня 2019 року з 10:00 до 11:00 відбудеться виїзний прийом першого заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковника юстиції РЕКШИНСЬКОГО Володимира Орестовича в приміщенні центральної міської бібліотеки (вул. Чистякова, буд. 58 В).

Попередній запис проводиться за номером 3-31-08.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Візьміть дитину у родину!

Дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та, на жаль,  такі діти є і в нашому місті.  Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Якщо у вас є бажання допомогти таким дітям – взяти їх до своєї сім'ї, тоді вам потрібно знати наступне.

Існують певні форми сімейного влаштування дітей: усиновлення, прийомна сім'я, опіка та піклування.

Детальніше...