Донецька обласна служба зайнятості перейшла на дистанційну модель обслуговування клієнтів

Ми завжди на зв'язку з вами!

Кожен бажаючий може отримати всю необхідну інформацію у режимі «online» - за допомогою сервісу «Skype» або за телефонами «гарячої лінії»:

Назва центру зайнятості
Телефон для
Skype-адреса
населення
роботодавців
Авдіївський МЦЗ
050-852-79-67
050-852-79-67
Авдіївський міський центр зайнятості

Усі контактні дані місцевих та районних базових центрів зайнятості Донецької області можна переглянути за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-centriv-zaynyatosti-doneckoyi-oblasti

Телефони «гарячої лінії» Донецького обласного центру зайнятості:  (0626) 48-57-52, (0626) 48-57-84

Електронна пошта ДОЦЗ для  роботи з населенням:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна пошта ДОЦЗ для роботи з роботодавцями:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми у Telegram

Користуйтесь чат-ботом у месенджері Telegram (завантажити тут - https://t.me/DonOczBot) - це зручно, корисно та доступно.

Кожен бажаючий може дізнатися про:

  • порядок роботи центрів зайнятості Донеччини під час карантину
  • вакансії та можливості для онлайн-навчання
  • потенційних працівників
  • умови фінансової підтримки роботодавців
  • можливості для створення власної справи та розвитку бізнесу
  • електронні сервіси служби зайнятості
  • телефони «гарячих ліній» та Skype адрес центрів зайнятості

Переходьте за посиланням: Telegram-bot (https://t.me/DonOczBot)

Відділ РАЦС інформує

У березні місяці 2020 року Авдіївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано:

Народжень - 4

2 хлопчика – Дмитро, Ярослав.

2 дівчинки - Аліса, Єлизавета.

Детальніше...

З Днем Національної гвардії України!

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю. Без сумніву, ви свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, ви своєю важливою справою нагадали всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Тож прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та дозвольте побажати вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, стабільності та миру. Нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

Зі святом!

 

В.о. керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                      Р. Шахов

З Днем працівників Служби безпеки України!

Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників Служби безпеки України!

Ви забезпечуєте захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.

Бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів.

Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

 

В.о. керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                             Р. Шахов

Увага! Тимчасово змінено режим роботи Центрів обслуговування платників

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що на виконання вимог Закону України від 17 березня 2020 року № 530 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», тимчасово, на час запровадження надзвичайної ситуації та карантинних заходів прийом платників у Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) проводиться за попереднім записом та виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Контактні телефони для зв’язку з фахівцями ЦОП:

ЦОП Покровської ДПІ: 066 480 11 83, (06239) 2 24 59;

ЦОП Мирноградської ДПІ та Ясинуватсько-Авдіївської ДПІ: (06239) 6 10 25, (06239) 6 03 00, (06239) 6 24 60, 095 047 97 31;

ЦОП Селидівської ДПІ: (06237) 7 42 62, (06237) 7 42 95;

ЦОП Добропільської ДПІ: (06277) 2 88 62;

ЦОП Олександрівської ДПІ: (06269) 2 12 54, 099 460 96 08, 066 997 98 48, 050 291 98 85.

Нагадуємо, що отримати адміністративну послугу, або будь-яку необхідну інформацію можна за допомогою Електронного кабінету: http://саbinet.tах.gov.uа.

Всі Ваші питання ми допоможемо вирішити дистанційно (онлайн, поштою). Здоров’я та безпека платників – наш головний пріоритет!

Покровсько-Добропільське управління
ГУ ДПС у Донецькій області

Рекомендації щодо проведення санітарно-протиепідемічних заходів у закладах продовольчої торгівлі на період карантину з коронавірусної інфекції

1. На період карантину у закладі торгівлі слід не допускати реалізацію продукції швидкого харчування (хот-дог, гамбургер, піца тощо), реалізації кави і чаю на розлив.

2. На кожному об’єкті торгівлі мають бути облаштовані куточки особистої гігієни: рукомийники під’єднанні до системи централізованого водопостачання та водовідведення; рідке мило, антисептик для рук, одноразові паперові серветки.

3. Через кожні дві години слід проводити технологічну перерву тривалістю 10-15 хвилин для проведення вологого прибирання та провітрювання.

Детальніше...

Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

Тут ви дізнаєтесь про:

- порядок роботи центрів зайнятості Донеччини під час карантину

- вакансії та можливості для навчання

- потенційних працівників

- умови фінансової підтримки роботодавців

- можливості для створення власної справи та розвитку бізнесу

- топ актуальних вакансій та професій

- електронні сервіси служби зайнятості

- телефони «гарячих ліній» та Skype адрес центрів зайнятості

Все це та багато іншої актуальної інформації ви можете отримати у нашому чат-боті. Переходьте за посиланням та приєднуйтесь: bit.ly/2UnnJwh

В районі проведення операції Об’єднаних сил тимчасово припиняється пропуск через лінію розмежування

З метою ефективної протидії та недопущення занесення на підконтрольну Уряду України територію коронавірусної інфекції з 00.00 22 березня 2020 року припиняється пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів.

Пропуск представників моніторингових місій ОБСЄ, ООН, МКЧХ буде здійснюватися за раніше встановленим порядком.

У виняткових випадках, за наявності критично важливих життєвих обставин та відповідних підтверджуючих документів, особі може бути наданий дозвіл на перетин лінії розмежування.

Просимо врахувати дану інформацію під час планування своїх поїздок.

До уваги мешканців міста

Згідно з протоколом № 7 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Авдіївка від 22.03.2020 тимчасово заборонити роботу ринків та подібних до них полуфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих та не продовольчих товарів.

Заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, перукарні, косметологічні та масажні заклади, лазні, сауни тощо), крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Детальніше...

Авдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує

З метою оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків пов’язаних із поширенням на території України коронавірусу COVID-19, просимо страхувальників оперативно інформувати Авдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причини захворювання коронавірусом COVID-19, а також тимчасового відсторонення від роботи осіб, які були в контакті з інфекційними хворими, яким видано листок непрацездатності згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни міста Авдіївка!

25 березня 2020 року з 14.00 до 14.30 год. Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитися планова технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Детальніше...

Режим надзвичайної ситуації на Донеччині: роз’яснення

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, ліквідації та подолання наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня на території Донецької області вводиться тимчасовий режим надзвичайної ситуації. 

Підставою для його введення послужило рішення, що було прийняте за результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до якого ситуація, що склалася в Донецькій області внаслідок виявлення захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та пов’язана із загрозою поширення на території області, була попередньо класифікована як медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру регіонального рівня. 

Детальніше...