Ми хочемо бути для вас краще!

Донецька обласна служба зайнятості ніколи не стоїть на місці та вдосконалюється для своїх клієнтів, підвищує рівень якості послуг. Та ми хочемо бути для вас ще кращими! Тому ми пропонуємо вам пройти опитування та оцінити роботу фахівців центрів зайнятості. Нижче посилання на опитування:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMzD3Em4EHMaZWMeHcacGKJ1O2g1pVDyEg2FkmCWUh9NBtng/formResponse

ІНФОРМУЄ КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Що таке безоплатна правова допомога?

Безоплатна правова допомога - правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел. Право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість громадянина України, іноземця, особи без громадянства, у тому числі біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту, отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

До Дня Соборності України

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. 30 грудня 2011 року Указом Президента України день було перейменовано у «День Соборності та Свободи України». 13 листопада 2014 року Указом Президента України свято було відновлено як День Соборності.

Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України - Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини ХІХ століття Ця подія була знаковою для українського державотворення.

Детальніше...

Перша Всеукраїнська онлайн-конференція: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Донецької області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Детальніше...

Опитування представників вітчизняного бізнесу

Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Детальніше...

Оголошення

Авдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що згідно з роз’ясненням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України ЩОМІСЯЧНІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ будуть здійснюватися в наступному місяці після місяця їх призначення та нарахування  (тобто кошти нараховані за січень будуть виплачені у лютому поточного року).

Оголошення

22 січня 2020 року об 11:00 відбудеться виїзний прийом директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації – Бойко Ігоря Олексійовича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна, буд. 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

До відома суб’єктів господарювання всіх форм власності, які займаються вирощуванням та розведенням свиней в м. Авдіївка!

З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі - АЧС) на територію міста, усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС у відповідності до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

Детальніше...

Відділ РАЦС інформує

У грудні місяці 2019 року Авдіївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано:

Народжень - 7

2 хлопчика - Вадим, Матвій.

5 дівчаток - Анастасія, Вікторія, Даніела, Дар’я, Шекер.

(Матвій та Даніела - двійня)

Детальніше...

З Хрещенням Господнім!

Дорогі авдіївці!

19 січня в Україні відзначають велике християнське свято — Хрещення Господнє — третє і завершальне свято Різдвяно-Новорічного циклу.

З давніх-давен це свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

У цей чудовий день бажаю всім миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай чудо живе в ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє, а ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом!

 

З повагою,

в.о. керівника військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області                                               Р.Шахов

До уваги землевласників та землекористувачів!

Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області доводить до відома, що відповідно до п. 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовуються для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських  угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0.

Детальніше...

Звіт про результати роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за 2019 рік

Запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)

Упродовж 2019 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 55 конфліктних ситуацій, по яких було взято на облік 55 чинників  щодо своєчасної виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості. Причиною виникнення випадків ускладнення стану СТВ у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 321 659,5 тис. грн.

У звітному періоді, з метою врегулювання конфліктних ситуацій, фахівцями Відділення по кожному підприємству було складено план заходів по врегулюванню чинників ускладнення, здійснено виїзди на підприємства та проведено 263 узгоджувальні зустрічі зі сторонами соціально-трудових відносин.

Детальніше...