Щодо перерахунку страхових виплат з 1 січня 2018 року

Авдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє про набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1053 "Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» та з 1 січня 2018 року збільшено розмір страхових виплат.

Детальніше...

Проведення конкурсу грантів з метою створення та розвитку стійких джерел доходу для жителів Донецької області.

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) проводить Конкурс Грантів для створення/відновлення  або розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Конкурс проводиться до 31 березня 2018 року.

Детальніше...

Покровська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Донецькій області інформує

Cтимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення

 Ясинуватсько-Авдіївське відділення Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що днями в приміщенні Авдіївського міського центру зайнятості за участю кваліфікованих представників: фіскальної служби, управління ПФУ, УСЗН, центру надання безоплатної правової допомоги було проведено засідання круглого столу, з метою ознайомлення та спільного впровадження соціального супроводу при працевлаштуванні.

 Метою заходу стало стимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення, практична допомога у пошуку коштів для створення або відновлення бізнесу.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

21 лютого 2018 року о 13:30 відбудеться виїзний прийом директора Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації - Кобижчи Валерія Петровича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

21 ЛЮТОГО - РОКОВИНИ СМЕРТІ ДМИТРА ТРИТЕЙКІНА

21 ЛЮТОГО - РОКОВИНИ СМЕРТІ
ДМИТРА ТРИТЕЙКІНА
07.08.1974 -21.02.2017

Сьогодні родина, колеги та мешканці міста Авдіївки вшановують пам'ять Дмитра Тритейкіна у роковини його смерті.

Дмитро Олександрович Тритейкін народився  7 серпня 1974 р. в м. Авдіївка  Донецької області.

Служив рятувальником з 1995 року. Мав дві вищі освіти: 2001 року закінчив Донбаську державну академію будівництва і архітектури за спеціальністю економіста, 2008 року — Національний університет цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», кваліфікація інженер з пожежної безпеки. У 2002—2003 роках займав посаду інспектора служби державного пожежного нагляду та інженера служби держпожнагляду, з 2011 по 2015 рік був начальником частини. У 2015 році очолив 15-й пожежно-рятувальний загін.

Помер 21 лютого 2017 р. у лікарні імені Мечникова (м. Дніпро) від поранень отриманих 2 лютого 2017 р. близько 21.05 під час обстрілу міста Авдіївка (Донецька область).  Місце поховання: м. Авдіївка, Донецька область.

Був нагороджений орденом за мужність III ступеня та орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Пішла з життя людина, чий внесок у життя міста важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в службі цивільного захисту. Передчасна смерть Дмитра Олександровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, усього українського суспільства. Світла пам’ять про справжнього патріота України назавжди лишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами.

Відповідальність за несплату аліментів.

6 лютого набув чинності закон, що змусив захвилюватися злісних неплатників аліментів, адже передбачає застосування до боржників не дуже приємних санкцій

Законом встановлено можливість накладення нових обмежень на неплатників аліментів щодо:

  • виїзду за межі України,
  • керування транспортними засобами,
  • користування зброєю,
  • полювання,
  • участі у прийнятті рішення про виїзд дитини за кордон.

Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні.

Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в Україні щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні .

Цього дня в місті Авдіївка було проведено акцію «Свіча пам`яті» на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності  у листопаді 2013 року - лютому 2014 року.

До акції приєдналися працівники військово – цивільної адміністрації, закладів освіти, відвідувачі бібліотек міста та працівники підприємств та установ.

Військово-цивільна адміністрація міста
Авдіївка Донецької області

Детальніше...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в Україні щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Так сталося, що в 2014 році українці мусили почати боротьбу за власну незалежність і за право жити у вільній демократичній країні. Тієї зими жителі з усіх куточків країни, незалежно від свого статусу, віро­сповідання та професійної спря­мованості, зібралися на Майдані ­Незалежності, щоб заявити про своє бажання відкрито та щиро. Їх не злякав збройний опір, вони без страху ризикували своїм життям заради світлого майбутнього рідної країни.

Саме у цій боротьбі і з’явилася ­Небесна Сотня – пантеон новітніх українських Героїв, людей, котрі віддали своє життя заради майбутнього рідної держави

Ми живемо в час Героїв, і ці Герої знаходяться серед нас. Вони захищають ідеали незалежності на Сході, вони організовують допомогу нашим воїнам, своєю щоденною кропіткою роботою допомагають країні вийти з кризи. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.

Перед світлою пам’яттю предків, незламних борців за вільну і соборну Україну – саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули в зоні АТО.

Нам усім дуже важко жити в часи змін. Труднощі, кризи та невдачі ми відчуваємо на собі. Але своїм бажанням змін українці заслужили на те, щоб жити в європейській сім’ї нарівні з іншими європейськими народами.

Ми маємо вірити у наших воїнів, довіряти один одному і спільно будувати Україну, нову Україну, за яку не буде соромно! Ми повинні пам’ятати, що наша сила – у вірі і єдності!

У цей день ми просимо згадати тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими.

Сьогодні, як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні, і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.

Слава Україні!

Слава живим героям і світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність!

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                                               П.Малихін

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ МІСТА АВДІЇВКИ!

Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в Україні щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У цей день в місті проводитиметься акція «Свіча пам’яті», тобто буде запалення лампадок для вшанування Героїв Небесної Сотні в установах і організаціях, закладах культури і освіти тощо.

Запрошуємо всіх підтримати та  приєднатися до цієї акції. 

Також,  у знак шани до загиблих, просимо у період з 19 по 20 лютого 2018 року обмежити проведення розважальних заходів, спортивних змагань, а також музичного супроводу в місцях масового перебування людей.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Афіша

Оголошення

20 лютого 2018 року з 11:00 до 12:00 перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Рекшинський Володимир Орестович проводить виїзний прийом громадян в приміщенні центральної бібліотеки ЦБС (вулиця Чистякова, будинок №58в). Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Круглий стіл «Профілювання та кейс-менеджмент в сфері зайнятості населення»

14.02.2018 року в приміщенні Авдіївського міського центру зайнятості було проведено засідання круглого столу, з метою ознайомлення та спільного впровадження соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджмент.

Детальніше...