В Авдіївці привітали Ірину Геращенко

18 березня до міста Авдіївка з робочим візитом приїхала перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко. Вона поспілкувалася з керівниками підприємств, установ, організацій та громадськістю міста.

Народний депутат наголосила на тому, що дуже важливо сьогодні усвідомлювати те, що насамперед важливе відбулося за цих п’ять років.

Детальніше...

Оголошення

20 березня 2019 року о 09:00 відбудеться виїзний прийом в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації - Челпих Павла Пантелійовича в приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вулиця Молодіжна, буд. 5). У виїзному прийомі прийматимуть участь представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області. Попередній запис проводиться за номером 3-18-44.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

День українського добровольця

День українського добровольця – це нове свято в сучасному українському календарі. Разом з  тим це надзвичайно важливе свято в сучасній українській історії. Сьогодні, 14 березня, День українського добровольця відзначили в дружному колі школярі міста, бійці 5 окремого батальйону УДА, бійці Першої окремої штурмової Роти ДУК ПС, громадськість міста. З вітальним словом до добровольців звернувся перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковник юстиції Рекшинський Володимир Орестович. 17 бійців були нагороджені грамотою військово-цивільної адміністрації, 10 бійцям добровольчих підрозділів була вручена медаль військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області «За оборону Авдіївки». Присутні на святі вшанували пам'ять добровольців всіх часів Української історії (козаків, Українських січових стрільців, добровольців УНР і УПА, добровольців Другої світової війни та добровольців, які загинули у війні Росії проти України) хвилиною мовчання. Бійців – добровольців запальними концертними номерами привітали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

Детальніше...

З Днем Українського Добровольця!

Це державне свято було започатковано з метою посилення уваги та турботи суспільства до учасників добровольчих формувань, нагадати українцям про те що, об’єднаний спільною справою народ, не можна ані подолати,  ані знищити. Події Революції гідності згуртували і загартували наш народ. І коли на нашу територію прийшов ворог, тисячі добровольців стали на захист України, тисячі волонтерів продемонстрували нечувану силу єдності та підтримки, тим самим доводячи усьому світові, що український народ в змозі самостійно вирішувати свою долю.

Українські добровольці - це справжні лицарі сили, духу, добра та відданості, люди доброї волі, які витрачають свій вільний час, талант, енергію, чисті помисли на благо суспільства. При цьому не чекаючи винагороди за свої справи. 

Найщиріші вітання і шана усім нашим землякам-волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Бажаю вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу.

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                 П. Малихін

Інформація відділу ведення Державного реєстру виборців

З метою недопущення зриву процесів, пов’язаних з підготовкою, роздруком та передачею попередніх, уточнених списків виборців і повідомлень виборцям дільничним комісіям, у приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області,  заступником начальника загону з організації запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України С. Зоненко  було проведено інструктаж з працівниками  відділу з питань пожежної та техногенної безпеки. Під час інструктажу С. Зоненко детально ознайомив працівників з інструкцією по використанню вогнегасників, нагадав про необхідність відключення від електромережі всіх електроприладів, електрообладнання, а також проінструктував про дії у разі виникнення пожежі, в тому числі в результаті короткого замкнення в мережі оргтехніки.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців військово-цивільної адміністрації
м.Авдіївка

Детальніше...

Оголошення

Публічне оприлюднення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік переноситься на 19 березня 2019 року. Захід відбудеться  о 15.00 в актовому залі ВЦА міста Авдіївка за адресою: вул. Молодіжна,5.

Інформація про виконання міського бюджету за 2018 рік розміщена для ознайомлення на сайті ВЦА:

http://avdvca.gov.ua/rozporiadzhennia/3854-pro-zatverdzhennia-zvitu-pro-vykonannia-miskoho-biudzhetu-za-2018-rik-vid-04022019-188.html

ЯКЕ МАЙНО Є СПІЛЬНОЮ СУМІСНОЮ ВЛАСНІСТЮ ПОДРУЖЖЯ?

Майно, яке набуте за час шлюбу, незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини самостійного заробітку. Такими поважними причинами можуть бути, наприклад, навчяння, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо.

Дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпоряджання цим майном, якщо інше не встановлено домовленістю між ними.

Детальніше...

Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року звичайних виборчих дільниць територіального виборчого округу №45

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ


Окружна виборча комісія з виборів Президента України
територіального виборчого округу №45
Донецької області

ПОСТАНОВА
смт.Очеретине

11 березня 2019 року 13.45 №8


Про утворення дільничних виборчих комісій
з виборів Президента України
на чергових виборах Президента України
31 березня 2019 року
звичайних виборчих дільниць
територіального виборчого округу №45


Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України, зареєстрованих Центральною виборчою комісією, щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року звичайних виборчих дільниць територіального виборчого округу №45 та додані до них документи, відповідно до частини третьої статті 2, пункту 2 частини четвертої статті 11, пункту 1 частини другої, частини третьої статті 13, частин першої, другої, шостої, дев’ятої - одинадцятої, тринадцятої, чотирнадцятої статті 24, пункту 3 частини 1 статті 26 Закону України «Про вибори Президента України», керуючись Порядком розподілу керівних посад у дільничних виборчих комісіях з виборів Президента України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 25.03.2014 року №71, окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №45 п о с т а н о в л я є:

1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року звичайних виборчих дільниць територіального виборчого округу № 45 згідно з додатками 1-32.
2. Цю постанову разом з відповідними додатками оприлюднити в газеті «Заводчанин» ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» групи Метінвестхолдинг відповідно до чинного законодавства.
3. Дільничним виборчим комісіям з виборів Президента України поінформувати громадян про місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.
4. Цю постанову надіслати Центральній виборчій комісії та оприлюднити на інформаційному стенді окружної виборчої комісії.


Голова
окружної виборчої комісії Дубова Т.А.

Секретар
окружної виборчої комісії Котенко Л.А.

 

Додаток
 

Оголошення

13 березня 2019 року з 10:00 до 11:00 відбудеться виїзний прийом першого заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області – Рекшинського Володимира Орестовича в приміщенні житлово-експлуатаційної ділянки КП «СЕЗ» №4 вул. Комунальна буд. №12.

Попередній запис проводиться за номером 3-31-08.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Покровсько-Ясинуватський ОМВК проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом

Покровсько-Ясинуватський ОМВК  проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом

Соціальні гарантії:

Детальніше...