28 листопада - День пам’яті жертв голодоморів.


Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року “Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього”. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України. Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про нього, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Але мова йде про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів.

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

Найменування та місце знаходження центру професійного розвитку педагогічних працівників: відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м. Авдіївка, вул. Корольова 2
Найменування посади та умови оплати праці: директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області; призначення на посаду – контрактне, оплата праці проводиться відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102., надбавка за вислугу років встановлюється відповідно до Закону України «Про освіту».

Детальніше...

Продовжує свою роботу комісія з обстеження житла зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації на території нашого міста.

Продовжує свою роботу комісія з обстеження житла зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації на території нашого міста.

Детальніше...

Збережи пам'ять. Збережи правду

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. День пам'яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

Детальніше...

Французька гуманітарна організація ACTED в рамках програми «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА ДОНБАСІ»

Французька гуманітарна організація ACTED в рамках програми «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА ДОНБАСІ» оголошує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території Донецької та Луганської областей підконтрольній уряду України.

Детальніше...

Мобільний офіс «Ощадбанк»

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що 27 листопада 2020 року з 11:30 год. за адресою: м. Авдіївка, вул. Соборна, 28 (площа біля ринку, стара частина міста) буде здійснюватися обслуговування місцевого населення за всіма банківськими операціями пересувним мобільним підрозділом, на базі броньованого автомобілю КРАЗ, філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк».

У мобільних офісах фахівці банку надають широкий спектр банківських та фінансових послуг, зокрема з виплати зарплати, пенсії, соціальної допомоги. З їх допомогою можна також поповнити карткові рахунки через POS-термінали з використанням банківських платіжних карток. Там же приймають готівку для здійснення платежів.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА АВДІЇВКА НА 2021 РІК ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

1.    Повна назва документу державного планування, що пропонується:
Проєкт Програми економічного і соціального розвитку міста Авдіївка на 2021 рік (далі - Програма).
Програма визначає сукупність взаємоузгоджених заходів щодо вирішення нагальних проблем та досягнення стратегічних цілей розвитку міста у 2021 році.
2.    Повне найменування органу, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області
3.    Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури – з 26 листопада 2020 року протягом 30 днів;
б) способи участі громадськості – шляхом надання письмових зауважень та пропозицій;
в) громадські слухання не передбачені у зв’язку з проведенням карантинних заходів;
г) найменування органу, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом Програми, звітом про стратегічну екологічну оцінку - відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.
Адреса: 86065, Донецька область, м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5.

Детальніше...

Продовження співпраці з навчальними закладами міста

З метою підвищення ефективності профілактично-виховної та методично-аналітичної роботи в загальноосвітніх школах міста, службою у справах дітей продовжується робота щодо перевірки стану виховної роботи в навчальних закладах. У зв'язку з цим відбулась зустріч спеціалістів служби у справах дітей з адміністрацію Комунального закладу «Авдіївська опорна ЗОШ I-ІІІ ступенів № 2 Авдіївської міської ради Донецької області». Під час робочої зустрічі були обговорені питання щодо організації і проведення заходів, направлених на попередження негативних проявів та правопорушень серед дітей, пропаганди здорового способу життя, правового виховання учнів. Також обговорювались питання щодо охоплення учнів позашкільною та позаурочною діяльністю, як одного із ефективних способів організації дозвілля учнів після навчальних занять. Наприкінці зустрічі службою у справах дітей були надані рекомендації адміністрації школи щодо проведення профілактичної та виховної роботи у навчальному закладі.
 
За інформацією служби у справах дітей

Комунальне підприємство «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради надає інформацію щодо надання послуг протягом 2 декад листопада 2020 року

Комунальне підприємство «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради надає інформацію щодо надання послуг протягом 2 декад листопада 2020 року

Підприємство обслуговувало 6 міських маршрутів загального користування.
За дві декади місяця перевезено пасажирів усього: 53,1 тис.осіб,
в тому числі платних - 30,8 тис.осіб,
-    пільгових категорій - 22,3 тис.осіб.
Виконано 1304 рейси.

Детальніше...

В будівлі військово-цивільній адміністрації відбулося вручення ключів від квартири внутрішньо переміщеним особам у місті Авдіївка Донецької області

Це стало можливим завдяки реалізації програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», на умовах 70% на 30% з державного та місцевого бюджетів відповідно, для купівлі квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
Вручення ключів на квартиру проводив заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Євген Удовенко.

Детальніше...

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Шановні мешканці міста Авдіївка!
Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004року) і Революції Гідності (2013 року). В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Детальніше...