Шановні мешканці!

Військово-цивільна адміністрація м.Авдіївка щодо відновлення роботи АТ «Ощадбанк» повідомляє, що починаючи з 2016 року керівництвом ВЦА м.Авдіївка неодноразово надсилались листи до  Голови правління ПАТ «Державний Ощадний Банк України», начальнику філії - Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк»  та проводились наради з керівництвом Банку, щодо відновлення територіально відокремленого безбалансового відділення  АТ «Ощадбанк» за адресою: м.Авдіївка, пр.Центральний.б.15.

У січні 2017 року було направлено листа на  керівника Банку з детальним описом ситуації по місту та черговим проханням  щодо відкриття додаткового відділення.

В травні 2017 року була проведена чергова нарада щодо відкриття додаткового відділення, на котрій запропоновано декілька варіантів розташування відділення Банку. За результатами огляду спеціалісти Банку запевнили про прийняти рішення незабаром.

На сьогодні, вищезазначене питання знаходиться на розгляді керівництва Банку, і ми разом з Вами сподіваємось на позитивне вирішення порушеного питання.