З днем металурга!

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Від душі вітаємо з професійним святом металургів, гірників, збагачувачів - усіх, хто трудиться в металургійній галузі. Цей день відзначають у багатьох містах нашої області.

Як і в колишні часи, професія металурга залишається справою сильних, працьовитих, стійких духом людей. Ви - представники славної і почесної професії, сьогодні гідно продовжуєте традиції своїх попередників, які колись створили славу наших заводів.

Сьогодні ми говоримо слова подяки ветеранам металургійного виробництва, чий неоціненний досвід передається з покоління в покоління. Відрадно, що їх відданість улюбленій справі, ентузіазм, справжній трудовий гарт як непорушні традиції продовжуються і знаходяться в надійних руках нинішнього покоління металургів.

Авдіївський коксохімічний завод є містоутворюючим підприємством, а це означає, що життя не тільки працівників, але і їх сімей тісно пов'язане з підприємством. Тому наші  щирі вітання в День металурга не тільки працівникам металургійної галузі, а й членам їхніх сімей.

Дозвольте від душі подякувати Вам, шановні металурги, за щоденну працю, вклад в економічний і соціальний розвиток міста та країни. Бажаємо Вам миру та здійснення мрій, здоров'я, гарного настрою, щастя, оптимістичного погляду на життя і значних професійних успіхів !

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
полковник                                                                           П. Малихін