ДО УВАГИ СУБ´ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Запрошуємо всіх суб’єктів господарювання міста Авдіївка прийняти участь у конкурсі з надання грантів для створення робочих місць, який проводиться Чеською недержавною гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in need).

Гранти надаються на конкурсній основі. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану по використанню гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і складе 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривень, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, придбання франшизи і т.д.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.helpfordonbass.org/assistance-detail/87-podderzhka-biznesa-sozdayushtego-rabochie-mesta.

Заяву на отримання гранту  можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPRffyTdyKPBpexkckxqIsboSsvqAmiTlGL_eO0-djpw_gFQ/viewform

Всі питання по даному проекту можна надіслати електронною поштою на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

Додатково повідомляємо, що всю необхідну інформацію щодо діючих програм з надання грантів на розвиток та підтримку бізнесу, можна отримати  у відділі з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка за адресою вул. Молодіжна, буд.5 (каб.№16) або за телефонами 3-27-88, 050 620 71 76.