Проведення конкурсу грантів з метою створення та розвитку стійких джерел доходу для жителів Донецької області.

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) проводить Конкурс Грантів для створення/відновлення  або розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Конкурс проводиться до 31 березня 2018 року.

Умови проекту: Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

  • Наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;
  • Наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;
  • Обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат);

Максимальний розмір гранту:

Гранти до 35 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам.
Гранти до 55 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні заявки, та зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 30% від суми гранту.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.helpfordonbass.org/assistance-detail/15-pomoshty-dlya-samozanyatosti.

Заяву на отримання гранту  можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMK9-TeA49_GI3vzqSG7bOJxLqx5GYXaT4ArThaqDehdmCVA/viewform   

Всі питання по даному проекту можна надіслати електронною поштою на електронні скриньки   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).