14 березня – День українського добровольця

Шановні  воїни – добровольці!

День українського добровольця — це день перемог і мужності, день твердості і сили. І саме зараз, в ці для нас важкі дні, це свято набирає особливого значення для Українського Народу та України, оскільки, Ви захищаєте  суверенітет, цілісність та недоторканість Рідної Землі, а також честь і гідність нашого Народу.

Сьогодні це свято асоціюється із сучасними Героями України – учасниками теперішньої війни за нашу Незалежність. На початку подій на сході країни,  мужні сини і доньки покинули тепло своїх осель, і ризикуючи власним життям стали на захист територіальної цілісності Батьківщини. Переконаний, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.    

Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.

Щиро дякую кожному воїну-добровольцю за звитягу та героїзм, за справжній український дух, які вони щоденно проявляють, захищаючи свободу і суверенітет нашої держави.

Бажаю Вам – шановні добровольці – добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

Слава Україні!

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                       П.Малихін