ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОЇ ПРАЦІ

Економічний розвиток будь-якої країни залежить насамперед від спроможності громадян реалізувати свої права і свободи.

Конституцією України закріплено право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку кожен вільно обирає або на яку вільно погоджується. (ч.1ст.43).

При реалізації свого права на працю людина фактично обирає право на своє майбутнє, яке передбачає: швидкий, але недовгий заробіток нелегальною працею чи постійний заробіток захищений соціальними гарантіями.

На відміну від неофіційного працевлаштування легальна праця захищає право працівника на:

– виплату при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні;

– захист від незаконного звільнення;

– безпечні умови праці;

– гарантоване право на відпочинок;

– своєчасно виплачену заробітну плату не нижче гарантованого  мінімального розміру.

- страховий стаж та можливість при досягненні пенсійного віку мати гідне пенсійне забезпечення.

Нажаль, переваги найманої праці працівники оцінюють тільки тоді, коли порушення їх прав дуже складно захистити у правовому полі. Про це свідчать звернення громадян, які вже опинилися в скрутному становищі скориставшись сумнівною вигодою при неофіційному працевлаштуванні.

В підтримку працівників державою розроблено програми щодо мінімізації нелегальної праці та зарплати у «конвертах». Вирішення питання легалізації праці в першочерговому порядку розглядається на всіх рівнях державної влади.

Необхідно звернути увагу роботодавців, що порушення дотримання вимог законодавства про працю України передбачають відповідальність. Так, відповідно до абз.2, 7 ч.2 ст.265 Кодексу законів про працю України, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення, або 111 690 грн. при розмірі мінімальної заробітної плати, яка складає на сьогоднішній день 3723 грн.

- недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні при проведенні перевірки з питань виявлення порушень, зазначених в абзаці другому цієї частини, - у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, або 372 300 грн. при розмірі мінімальної заробітної плати, яка складає на сьогоднішній день 3723 грн.

Отже, задекларована праця є вичерпним та безперечним аргументом як для працівників, так і для роботодавців.

 

Головний державний інспектор відділу контролю
західного напрямку управління з питань праці
Головного управління Держпраці у Донецькій області
Іванова Л.Е.