З річницею Великої Перемоги!

Дорогі визволителі, шановні ветерани Другої світової війни !

Від усього серця вітаю Вас з річницею Великої Перемоги.

9 Травня — не тільки прекрасний весняний день, але й незабутня, пам’ятна дата — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Усе більше віддаляються від нас грізні роки Другої світової війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам'яті народної, ні зі сторінок історії.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У  цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто своєю самовідданою працею в тилу наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

Ми у вічному боргу перед Вами, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаю всіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової, із Днем Перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, довгих років щасливого та мирного життя.

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                               П. Малихін