До відома громадян

15 травня 2018 року відбулося  чергове засідання адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на якому було розглянуто 5 адміністративних матеріалів та прийняті рішення, в межах дії Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Три правопорушення за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Громадянин А. в стадії алкогольного сп’яніння робив написи та малюнки на стіні багатоповерхового будинку. Накладений штраф у сумі 1360 гривень.

Громадянка Т. біля закусочної встановила навіс та столи зі стільцями. Накладений штраф у сумі 1360 гривень.

Громадянка К. біля багатоповерхового будинку розмістила навіс та столи зі стільцями. Накладений штраф у сумі 1700 гривень.

Громадянин П. здійснив виклик поліції, а саме зателефонував на спецлінію «102» та повідомив про дії, які потім не підтвердилися.

Правопорушення за ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб». Накладений штраф у сумі 51 гривня.

Громадянка Ш. здійснила  продаж слабоалкогольного напою неповнолітній громадянці.

Правопорушення за ч.2 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Накладений штраф у сумі 1700 гривень.

Адміністративна комісія при військово-
цивільній адміністрації міста Авдіївка
Донецької області