Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді містобудівної документації «Детальний план території для відведення земельних ділянок для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Чистякова, буд. 60-а, м. Авдіївка Донецької області (в межах населеного пункту)

(назва містобудівної документації)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області повідомляє що з 06 червня 2018 року по 05 липня 2018 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території (далі — ДПТ) для відведення земельних ділянок для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Чистякова, буд. 60-а, м. Авдіївка Донецької області (в межах населеного пункту).

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до розпорядження керівника міста Авдіївка Донецької області від 20.12.2017 №743 «Про розроблення детального плану території для відведення земельних ділянок для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Чистякова, буд. 60-а, м. Авдіївка Донецької області» було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації - детального плану території для відведення земельних ділянок для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Чистякова, буд. 60-а, м. Авдіївка Донецької області.

Земельна ділянка розташована за адресою: Донецька область, м. Авдіївка, вул. Чистякова, буд.60-а та знаходиться у постійному користуванні Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Авдіївка ДП «Донецька залізниця».

Земельна ділянка не відноситься до земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, лісового та водного фонду.

Мета містобудівної документації:

  • визначення параметрів забудови ділянки ДПТ;
  • визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Використання земельної ділянки – для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я.

Об’єкт, який проектується, не є джерелом забруднення водного і повітряного середовища.

Техніко-економічні характеристики об’єкта:

загальна площа земельних ділянок – 0,8000 га, з них: площа земельної ділянки №1 – 0,0460 га; площа земельної ділянки №2 – 0,7427 га, площа земельної ділянки №3 – 0,0113 га;

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1. Замовник: військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області (далі — ВЦА м. Авдіївка).

2. Розробник: фізична особа-підприємець Віх О.В.

3. Підстава розроблення: розпорядження керівника міста Авдіївка Донецької області від 20.12.2017 №743 «Про розроблення детального плану території для відведення земельних ділянок для обслуговування будівель закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Чистякова, буд. 60-а, м. Авдіївка Донецької області».

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

з детальним планом території можливо ознайомитися у строк з 06 червня 2018 року по 05 липня 2018 року (включно) у відділі архітектури та містобудування ВЦА м. Авдіївка за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд. 7, 4-й поверх, каб. 8; тел.: (06236) 3 12 03 або на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 06 червня 2018 року по 05 липня 2018 року (включно) відділом архітектури та містобудування ВЦА м. Авдіївка. Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року

 - поштою на адресу: 86065, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5.

 - в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування-головний архітектор міста ВЦА м. Авдіївка — Гонтар В.

Інформація про результати проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території  буде розміщена на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

 

Заступник керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                                                    Р. Шахов

 

Вороник В., (06236) 3 12 03

 

Завантажити додаток