До відома громадян

29 травня 2018 року відбулося  чергове засідання адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на якому було розглянуто 6 адміністративних матеріалів та прийняті рішення, в межах дії Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Три правопорушення за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Громадянка Т. біля закусочної встановила навіс та столи зі стільцями. Накладений штраф у сумі 1360 гривень.

Громадянин К. до фасаду будівлі прибудував навіс з огорожею із цегли й дерев’яних дошок та розташував  під ним столи зі стільцями. Накладений штраф у сумі 1700 гривень.

Громадянин В. засмічувач прилеглу до багатоповерхівки територію, викидаючи сміття у вікно власної квартири. Накладений штраф у сумі 1360 гривень.

Громадянка К. здійснила виклик поліції, а саме зателефонувала на спецлінію «102» та повідомила про дії, які потім не підтвердилися.

Правопорушення за ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб». Накладений штраф у сумі 51 гривня.

Громадянин Г. вночі гучно слухав музику, чим порушив тишу та спокій громадян. Правопорушення за ч.1 ст.182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях».

Зважаючи на обставини, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, комісією було прийняте рішення про винесення громадянину К. попередження.

Адміністративна комісія при військово-
цивільній адміністрації міста Авдіївка
Донецької області