Покровсько-Добропільске управління ГУ ДФС у Донецькій області інформує

До уваги платників податків – сеанс телефонного звязку «гаряча лінія»

15 червня 2018 року з 10 до 11 години в Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області проводитиметься сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості».

На запитання платників податків відповідатиме головний державний ревізор-інспектор Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Лигач Катерина Юріївна.

Контактний телефон: 06 (239) 52-13-56.

 

Декларація з ПДВ за новою формою подається з червня

Покровсько-Добропільске управління ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що з  01 червня 2018 року набрав чинність наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року N 21» (далі – Наказ № 381), яким оновлено форми додатків 1, 5 і 9 до декларації з ПДВ та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість. Наказ №381 опубліковано в журналі «Офіційний вісник України» від 04.05.2018 р. № 35

Відповідно до норм п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України оновлені форми податкової звітності повинні застосовуватися для звітування за період, наступний за періодом їхнього офіційного опублікування.

Таким чином, вперше податкова звітність за формою, що враховує зміни, внесені наказом №381, подається за червень 2018 року (граничний термін подання - 20.07.2018)  – платниками з місячним звітним періодом, та за ІІ-й квартал 2018 року (граничний термін подання - 10.08.2018) – платниками,  які застосовують квартальний звітний період.

Щодо уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, то він, відповідно до  змін, внесених Наказом №381, подається починаючи з 1 червня 2018 року.

 

Для отримання податкової знижки громадянам необхідно подати декларацію до 31 грудня

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що до кінця року громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки якщо ним були здійснені протягом минулого року наступні витрати:

  • витрати на навчання в вищих та професійно-технічних закладах;
  • на отримання доступного житла за державними програмами;
  • на оплату допоміжних репродуктивних технологій;
  • витрати, пов’язані зі сплатою відсотків за іпотечним кредитом;
  • витрати на страхові платежі (внески, премії) за договорами довгострокового страхування життя;
  • витрати на пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Мешканцями м. Покровська та району вже подано 88 декларацій про майновий стан і доходи для використання права на податкову знижку, що на треть більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Загальна сума податку на доходи фізичних осіб до повернення складає 130,5 тис. гривень.

Звертаємо увагу, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2017 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2018 року.

Покровсько-Добропільске управління
ГУ ДФС у Донецькій області