З Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Зайве говорити, якою важливою є Ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря, середнього медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Ми живемо у дуже непростий для держави і кожного з нас час. Але саме в ці переломні моменти історії проявляються висоти людського духу, національної гідності, людяності, відданості клятві лікаря України. І наші медики з честю витримують всі випробування разом зі своїм народом.

Дозвольте побажати усім Вам та вашим родинам миру, злагоди, професійних успіхів, щастя і, звичайно ж — міцного здоров’я! Нехай удача ніколи не відвертається від Вас, і кожен день приносить радість!

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                    П. Малихін