До Авдіївки завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації

Сьогодні до Авдіївки завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Свій візит Юрій Олегович ознаменував привітанням військовослужбовців, що дислокуються в місті, з Днем Збройних сил України, який відмічається 6 грудня.

Та спочатку він зустрівся з керівником військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Павлом Малихіним. Керівники обмінялися подарунками, а Павло Володимирович ще й подарував гостям прапор нашого міста.

Очільник Черкащини цікавився життям авдіївців та висловив бажання надати допомогу міським закладам освіти та лікарням, якщо в цьому є потреба. Павло Малихін розповів, що наразі в місті відсутнє водопостачання, через вчорашні обстріли, а в медичній та освітянській сферах не вистачає кадрів: так, в школах мало викладачів української мови, а у швидкій допомозі працює всього одна бригада лікарів на все місто. Але, не дивлячись на складну ситуацію в Авдіївці, жителі продовжують повертатися до міста, народжують та виховують дітей, садочки та школи працюють. Спілкувались також щодо питань по житлово-комунальної сфери, культури.

Після зустрічі з керівником ВЦА, Юрій Ткаченко відвідав музичну школу міста та відправився подивитись місто.