28 червня – День Конституції України.

Шановні авдіївці! Вітаю Вас з 22 - ю річницею Конституції України.

28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати суверенну демократичну державу. Тоді був прийнятий принципово новий Основний закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади. 

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній суверенній державі. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні  особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором. Ми мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

У цей день бажаю Вам добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки,  творчої наснаги та впевненості у власних силах.

 

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
полковник                                                                   П. Малихін