До відома громадян

25 червня 2018 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на якому було розглянуто 7 адміністративних матеріалів та прийняті рішення, в межах дії Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Два правопорушення за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Громадянин С. на зеленій зоні міста поставив автомобіль та виставив стіл та картонні коробки. Накладений штраф у сумі 1360 гривень.

За виконання робіт із благоустрою без дозволу на порушення об’єктів благоустрою, яке призвело до пошкодження електрокабелю, штраф у сумі 1700 гривень накладений на посадову особу підприємства, яке виконувало вищезазначені роботи.

Громадянка Х. здійснила виклик поліції, а саме зателефонувала на спецлінію «102» та повідомила про дії, які потім не підтвердилися.

Правопорушення за ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб». Накладений штраф у сумі 119 гривень.

Два правопорушення за ч.1 ст.182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях».

Громадянин Р. вночі голосно кричав та гучно слухав музику, чим порушив тишу та спокій громадян. Накладений штраф у сумі 255 гривень.

Громадянин Б. вночі гучно слухав музику, чим порушив тишу та спокій громадян. Накладений штраф у сумі 255 гривень.

Громадянка Ф. на міському ринку здійснювала торгівлю кисломолочними продуктами без цінників та медичної книжки. Зважаючи на обставини, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, комісією було прийняте рішення про винесення громадянці Ф. попередження.

Громадянка О. довела до алкогольного сп’яніння неповнолітніх громадян В. та М. Накладений штраф у сумі 102 гривні.                            

Адміністративна комісія при військово-
цивільній адміністрації міста Авдіївка
Донецької області