Фотовиставка "Запоріжжя в об'єктиві"

Сьогодні, 2 грудня об 11.00 в приміщенні Народного музею Авдіївки відбулось відкриття фотовиставки. Виставку відвідали працівники військово-цивільної адміністрації та міських служб, учні та численні гості.

Глядачам були представлені роботи запорізьких фотографів Руслана Швеця та Ілони Коваленко, які в своїх фотосесіях продемонстрували справжню красу українських дівчат та їх переживання за долю рідної Батьківщини у важкі часи, їх молитви за благополуччя держави. Моделями для фоторобіт стали учасниці обласного конкурсу патріотичного спрямування «Я - українка».

Головним організатором проекту являється КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

«Запоріжжя в об’єктиві» - це продукт натхнення двох фотографів, об’єднаних разом для однієї цілі – продемонструвати різні сторони українського життя, віддати данину традиціям та показати небайдужість до нашого сьогодення. Саме тому фотовиставка поділилася на два блоки: «Молитва за Україну» та «Я – українка».

Роботи учасників конкурсів будуть розміщені в Приміщенні Народного музею міста Авдіївки. Керівники відділу культури ВЦА з радістю запрошують всіх охочих. Експозиція буде відкрита для авдіївців і гостей міста з 1 по 15 грудня з 10.00 до 15.00 за адресою: м Авдіївка, вул. Комунальна,11.