До відома громадян

07 вересня 2018 року відбулося  чергове засідання адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на якому було розглянуто 7 адміністративних матеріалів та прийняті рішення, в межах дії Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Два правопорушення за ч.2 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».  

Громадянка Ш. здійснила продаж тютюнових виробів (сигарет) неповнолітній С. Накладений штраф у сумі 1700 гривень.

Громадянка П. здійснила продаж пива неповнолітній Г. Накладений штраф у сумі 510 гривень.

 

Три правопорушення за ст.180 КУпАП  «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння».

Громадянин П. розпивав  пиво з неповнолітнім О. та довів останнього до стану сп’яніння. Накладений штраф у сумі 136 гривень.

Громадянин Г. розпивав пиво зі своєю неповнолітньою донькою та  довів її до стану сп’яніння. Накладений штраф у сумі 136 гривень.

Громадянин А. розпивав  коньяк в компанії, в якій був присутній неповнолітній П. та довів останнього до стану сп’яніння. Накладений штраф у сумі 136 гривень.

 

Громадянка М. голосно сварилася вночі зі своїм молодим чоловіком, чим вчинила порушення за ч.1 ст.182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях».

Накладений штраф у сумі 255 гривень.

 

Громадянка Д. під час продажу товару відмовила покупцю у продажі у зв’язку з відсутністю дрібних грошей для надання решти та на вимогу не надала Книгу відгуків та пропозицій, чим порушила ст.155 КУпАП «Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю».

Накладений штраф у сумі 170 гривень.

                                                                                                            

Адміністративна комісія при військово-
цивільній адміністрації міста Авдіївка
Донецької області