Відбулось обстеження закладів мобільного харчування міста Авдіївка!

З метою недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення у зв’язку з недотриманням вимог діючого санітарного законодавства закладами- операторами ринку харчових продуктів, а особливо підприємствами мобільного харчування, постійною діючою робочою групою з посилення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування і роботи ринків на території м. Авдіївка проведено обстеження об’єктів мобільного харчування на території міста.

В ході обстеження 8 об´єктів сфери мобільного харчування робочою групою, до складу якої входять представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, Ясинуватського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області та Авдіївського відділення Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області виявлено, що тільки на 2 об’єктах діяльність здійснювалась з дотриманням вимог чинного законодавства. Інші 6 об’єктів не мали державної реєстрації потужностей, а також не дотримувалися деяких вимог санітарного законодавства (недостатня кількість розділочних дошок, не дотримується технологічна поточність в частині приготування страв, не дотримується товарне сусідство готової та сирої продукції, відсутнє маркування, невпорядковане зберігання прибирального інвентарю, недостатньо миючих та дезінфікуючих засобів тощо).

Зі всіма суб’єктами господарювання сфери мобільного харчування була проведена роз’яснювальна робота щодо дотримання діючого законодавства (санітарного, торговельного тощо) та вказано на виявлені робочою групою недоліки, для подальшого їх усунення.

 За результатами проведеного обстеження складено відповідні акти, які будуть передані до Головного управління Держпродспоживслужби для подальшого вжиття ними заходів в межах повноважень.