Про призов громадян на строкову військову службу

1. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу” та Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 з 01 жовтня по 30 листопада 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Покровського району, міст Покровськ, Мирноград, Селидове, Новогродівка, Родинське для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким на період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народились в 2000 – 1991 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Покровськ, вулиця Поштова, 16 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до військового комісаріату 01 ЖОВТНЯ квітня 2018 року, мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Покровського району, міст Покровськ, Мирноград, Селидове, Новогродівка, Родинське, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у Покровсько-Ясинуватський ОМВК для проходження медичної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу” керівники підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадян, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.