8 жовтня – День юриста

Шановні юристи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке об`єднує усіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, сприяє розбудові демократичної правової держави.

За доброю традицією сьогодні ми вітаємо представників багатьох професій – науковців, адвокатів, нотаріусів, правоохоронців, прокурорів, суддів, працівників юридичних служб численних українських підприємств, установ та організацій – всіх тих, які присвятили своє життя служінню його величності Закону, захисту конституційних прав та свобод громадян, інтересів держави, формуванню та розвитку національного законодавства.

Саме юристи покликані зміцнити в нашій державі принципи верховенства права, забезпечити кожному громадянину доступне і справедливе правосуддя, створити сучасне законодавство, яке відповідає найкращим світовим зразкам.

Від того, наскільки ви будете успішними і сумлінними у цій непростій праці, залежить не лише наше з вами майбутнє, а й утвердження у світі іміджу України як правової та демократичної держави.

Щиро бажаємо вам професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, миру, натхнення та твердої віри в ті високі ідеали, до яких ми прагнемо на шляху законності та справедливості.

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                         П.Малихін