Курс громадянської освіти в Авдіївці

У молодіжному центрі «Вулик» розпочався 8-ми місячний курс громадянської освіти.

6 жовтня пройшла перша зустріч представників місцевих організацій та активної молоді міста Авдіївка.

Спікер першої зустрічі курсу Пані Ірена Даниш - викладачка, тренерка та фасилітаторка з 20-річним стажем. Працює в університетах Північної Америки, Європи та Африки. Вже 12 років працює координатором програм по розвитку громадянського суспільства, вибудови демократичних цінностей та у правоохоронному секторі. Тепер Ірена передає і свій досвід жителям Авдіївки.

У ході тренінгу обговорили такі питання: «Демократичні цінності», 7 принципів активного громадянства. Проведені інтерактивні вправи: «Демократія», «Політики повинні…» . По закінченню учасники створили предмети, які будуть нагадувати їм про тренінг.

Ініціаторами заходу є Львівська освітня фундація та проект «Будуємо Україну Разом» спільно з місцевими активістами. Організатори  запрошують заповнити форму реєстрації https://bit.ly/2xK4l1n та долучитись до наступних зустрічей.

Користуючись нагодою, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує завітати до молодіжного центру «Вулик» (вул. Соборна 73). Тут є настільні ігри, книжки, можливість подивитись кіно (за попередньою згодою) або просто зробити домашнє завдання.