Всеукраїнський семінар «Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку»

8-10 жовтня у місті Святогірськ відбувся Всеукраїнський семінар «Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку», який зібрав близько 150 учасників з числа громадських активістів, представників місцевого самоврядування та структурних підрозділів обласних державних адміністрацій регіонів України. Місто Авдіївку представляла начальниця відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фень Олена Григорівна.

Координація співпраці, обмін досвідом та кращими практиками молодіжної роботи між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування для підвищення якості та ефективності молодіжної політики в регіонах України – такою була мета семінару. У програмі були такі заходи, як панельна дискусія на тему «Молодіжна політика: куди йдемо?», обговорення розвитку молодіжної інфраструктури в Україні, програми «Молодіжний працівник», працевлаштування та зайнятості, говорили про співпрацю з інститутами громадянського суспільства тощо.

В учасників була нагода поспілкуватись з міністром молоді та спорту Ждановим І.О., застуником міністра – Яремою О.Й.,   заступником голови Донецької облдержадміністрації Стокозом І.С.

Завершилось відкриття семінару урочистою церемонією нагородження. Подяку Міністерства молоді та спорту України отримала і Васильєва Євгенія - член міської громадської організації «Станиця Авдіївка Пласту – Національної скаутської організації України», спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

На останній день учасники знайомились з практичним досвідом молодіжних центрів Донеччини і мали змогу їх відвідати.