Фіскальна служба оштрафувала члена Громадської ради Авдіївки на десять тисяч гривень

Красноармійська об’єднана державна податкова інспекція головного управління ДФС у Донецькій області провела перевірку діяльності деяких підприємців, які працюють на території нашого міста. В ході проведення контрольно-перевірочних заходів було встановлено порушення Податкового Кодексу України.

Так встановлено, що ФОП ЮДІН Олексій Олександрович порушив п. 14.1.106 ст. 14 Податкового кодексу щодо максимальних роздрібних цін на підакцизні товари. Тому, згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», ФОП ЮДІНУ О.О. нараховано штраф на суму 10 000 грн.

Відзначимо, Олексій Юдін - один з підприємців, який увійшов до складу новоствореної Громадського ради, мета якої - забезпечити разом з чинною владою реалізацію державної політики на території нашого міста. У тому числі і в сфері торгівлі...

У зв'язку з виявленими фактом, а також з метою уникнення втрат місцевого бюджету, забезпечення дотримання норм законодавства суб'єктами господарювання військово-цивільна адміністрація звертається до мешканців міста з проханням повідомляти про конкретні факти порушення законодавства в сфері регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів з зазначенням адреси об'єктів, де здійснюється незаконна господарська діяльність.