Шановні воїни - інтернаціоналісти!

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закинула доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю з іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах.

Від військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка зичу Вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, достатку і довголіття, добра і злагоди Вашим родинам. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні Вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

З повагою,

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
полковник                                                                                     П. Малихін