ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ

Шановні мешканці міста, нагадуємо вам про необхідність  перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, для уникання будь яких проблем у день голосування. Особливу увагу треба приділити виборцям, які з моменту останніх виборів змінили своє прізвище, адресу реєстрації, кому виповнилось 18 років (чи на день голосування виповниться 18 років). Також хочеться наголосити, що кожен виборець з обґрунтованих причин, може змінити своє місце голосування. Для цього необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, за адресою вул. Молодіжна, 5, кб.11, та скласти заяву (зразок у відділі). При собі треба мати паспорт та документи що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Це може бути довідка з роботи або місця навчання, наказ про відрядження, квитки, що засвідчують поїздку тощо.

Увага! Виборці з тимчасово окупованих територій, можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (тільки паспорт громадянина України).

Щоб уникнути черг в останні дні перед виборами, варто про місце голосування потурбуватись завчасно. Можна це вже почати робити зараз.

Ми чекаємо на вас за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна б. 5, кб.11,

Графік прийому: Пн-Пт, з 8:30 до 16:00, перерва з 12:00-13:00.

Сб. з 9:00 до 12:00.

Телефон для довідок: 062-363-19-22.

 

Як перевірити себе у списку виборців? (ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ)