Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року звичайних виборчих дільниць територіального виборчого округу №45

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ


Окружна виборча комісія з виборів Президента України
територіального виборчого округу №45
Донецької області

ПОСТАНОВА
смт.Очеретине

11 березня 2019 року 13.45 №8


Про утворення дільничних виборчих комісій
з виборів Президента України
на чергових виборах Президента України
31 березня 2019 року
звичайних виборчих дільниць
територіального виборчого округу №45


Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України, зареєстрованих Центральною виборчою комісією, щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року звичайних виборчих дільниць територіального виборчого округу №45 та додані до них документи, відповідно до частини третьої статті 2, пункту 2 частини четвертої статті 11, пункту 1 частини другої, частини третьої статті 13, частин першої, другої, шостої, дев’ятої - одинадцятої, тринадцятої, чотирнадцятої статті 24, пункту 3 частини 1 статті 26 Закону України «Про вибори Президента України», керуючись Порядком розподілу керівних посад у дільничних виборчих комісіях з виборів Президента України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 25.03.2014 року №71, окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №45 п о с т а н о в л я є:

1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року звичайних виборчих дільниць територіального виборчого округу № 45 згідно з додатками 1-32.
2. Цю постанову разом з відповідними додатками оприлюднити в газеті «Заводчанин» ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» групи Метінвестхолдинг відповідно до чинного законодавства.
3. Дільничним виборчим комісіям з виборів Президента України поінформувати громадян про місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.
4. Цю постанову надіслати Центральній виборчій комісії та оприлюднити на інформаційному стенді окружної виборчої комісії.


Голова
окружної виборчої комісії Дубова Т.А.

Секретар
окружної виборчої комісії Котенко Л.А.

 

Додаток