З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні ветерани Другої світової війни!

Сьогодні, разом з мільйонами людей по всьому світу, ми відзначаємо 74 річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Для усіх поколінь 9 травня є особливим святом – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Адже мільйони наших співвітчизників полягли у боях за найсвятіше – свободу своєї Батьківщини.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих, вшановуємо тих, хто чинив опір страшному злу, з гордістю згадуємо тих, хто відстояв право на свободу. Із вдячністю й глибокою повагою ми складаємо шану всім, хто пройшов фронтовими шляхами пів-Європи, виніс роки окупації й пекло концтаборів, хто самовіддано працював у тилу заради перемоги, відроджував рідний край.

Шановні наші ветерани, хочу побажати відмінного здоров’я та довголіття вам і всім вашим близьким та рідним людям. Низький уклін вам і вдячність за те, що подарували нам майбутнє, в якому ми живемо. Нехай у ваших родинах панує злагода і достаток, а над вашими домівками завжди буде мирне небо.

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                               П. Малихін