Про проведення «Дня без автомобілів» у місті Авдіївка Донецької області

Щодо забезпечення висвітлення масової інформації стан підготовки та проведення енергоефективного Заходу у місті Авдіївка Донецької області «День без автомобілів».

У багатьох містах світу 22 вересня 2019 року, проводиться Міжнародний день без автомобіля. Мета Дня – показати, які альтернативи є в автомобіля і як чудово виглядатимуть наші міста без засилля машин, адже місто – це, передусім, середовище існування людей.

Як відомо - прогрес не стоїть на місці і розуміння нашої не здорової залежності від наростаючої екологічної напруженості призвели до того, що в світовому співтоваристві стали звучати все більш відверті заклики хоча б якось скоротити використання автотранспорту. Так виник символічний «День без автомобілів», який став періодично проводитися в країнах Європи 22-го вересня, а потім поширився і по всьому світу. Для багатьох з нас використання автотранспорту вже давно є чимось природним і не викликає ніяких протиріч.

У багатьох з нас це може викликати іронічну посмішку, проте давайте задумаємося і спробуємо провести тільки один день без використання особистого автотранспорту. Цим ми неодмінно внесемо істотний внесок не тільки в наше власне здоров’я, здоров’я наших дітей і близьких, але здоров’я нашої рідної планети, позитивно впливаючи на оточуючу нас екологію. Це не тільки нові технології, які приходять на зміну бензиновим і дизельним двигунам, але і добре забуті старі - велосипеди, громадський транспорт і піші прогулянки. Ця тема є найактуальніша в нашому сучасному світі.

Вельмишановні жителі міста Авдіївка, військово-цивільна адміністрація міста просить Вас долучитися до участі у цьому заході і 22 вересня залишити своє авто вдома та хоча би на один день пересісти на повністю екологічний транспорт або просто прогулятись пішки, насолодитись прекрасним осіннім днем, живим спілкуванням і тихими міськими вулицями «Зробіть повітря чистіше»!