Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка повідомляє

З метою реалізації повноважень, покладених на військово-цивільну адміністрацію міста Авдіївка, як орган місцевого самоврядування відповідно до ст. 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст. 4 ЗУ «Про військово-цивільні адміністрації», у місті ведеться робота щодо контролю за дотриманням законодавства про працю.

Так, протягом вересня-жовтня інспектором праці спільно з посадовими особами Головного Управління Держпраці у Донецькій області були проведені інспекційні відвідування з питань додержання законодавства про працю суб’єктів господарювання, які мали ознаки використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин.

 Під час здійснення заходів контролю були виявлені факти допуску суб’єктами господарювання до роботи двох працівників без укладення трудового договору в письмовій формі, що є порушенням вимог ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України.

Рішення про накладення штрафу на підприємців буде прийнято керівником (заступником) Головного Управління Держпраці у Донецькій області  відповідно до вимог Постанови  КМУ від 17.07.2013 № 509. Розмір штрафу за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору згідно до вимог ст. 265  Кодексу законів про працю України складає 125190 грн.

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка вкотре нагадує, що роботодавцям не слід зволікати, своєчасно та правильно оформляти найманих працівників, так як за порушення вимог законодавства про працю передбачено фінансову, кримінальну та адміністративну відповідальність.

Консультаційну допомогу щодо застосування норм діючого законодавства про працю можливо отримати у інспектора праці за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, кабінет 2.

Головний спеціаліст-інспектор
праці військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області