Війсково-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області повідомляє

З 11 по 17 листопада 2019 року в Україні відбудеться ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Нагадаємо, перший пройшов у травні цього року – тоді Україна долучилася до 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху у світі. Метою Тижнів є привернення уваги суспільства до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, напрацювання новітніх державних ініціатив заради зменшення дорожньо-транспортного травматизму,  виховання дорожньої культури серед населення країни.

Вперше в рамках цього тижня запланований дводенний Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті, на який запрошено десятки міжнародних експертів для обговорення кращого світового досвіду у цій сфері та можливостей його впровадження на теренах України.

Також в рамках тижня заплановані: круглий стіл з основних аспектів медицини транспорту та страхування, вже традиційні – всеукраїнська благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» та єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, урочисте нагородження переможців всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна», низка інших державних та соціальних заходів, профілактичних акцій.

Координатором проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні виступає ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (Київська міжрегіональна філія).

Заходи тижня проходять за сприяння Уряду України, профільних комітетів Верховної ради України, органів місцевого самоврядування. Традиційно співорганізаторами проведення Тижня є  Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області звертається до всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня з безпеки ДР, у вказаний період і не тільки суворо дотримуватись вимог ПДР, бути толерантними один до одного, не допускати випадків неповаги до пішоходів, тим більше до дітей.