Реалізація у місті Авдіївка програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа»

28 жовтня 2019 року у нашому місті відбулася радісна подія – вручення ключів від квартири особі з числа дітей-сиріт. Здійснити мрію дівчини стало можливим завдяки реалізації регіональної та міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки».

Квартира придбана  на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджету. У квартирі попередні господарі залишили нові меблі у кімнаті та кухні.

Під час урочистої події начальник обласної служби у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації Наталія Тимофеєва вручила дівчині сертифікат на квартиру, а виконуючий обов'язки керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Роман Шахов вручив ключі від квартири.

Всього з 2017 року для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування придбано 7 квартир (5 квартир за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджету, 2  квартири за рахунок  державної субвенції).

 За інформацією служби у справах дітей