Сучасна бібліотека: рухаємось вперед

Сьогодні відбулося урочисте відкриття оновленої бібліотеки-філії Централізованої бібліотечної системи відділу культури ВЦА міста Авдіївка. На церемонію завітали гості з військово-цивільної адміністрації, відділу освіти, військові та представники Авдіївського професійно-технічного училища.
Після символічного перерізання стрічки, присутніх запросили до сучасної читальної зали, яку дбайливі бібліотекарі перетворили на комфортну зону для проведення дозвілля різними категоріями населення. Гостям провели міні-екскурсію та познайомили з новинками сучасної української та зарубіжної літератури.
- Бібліотеки існуватимуть завжди, адже книги ніколи не перестануть бути актуальними. І відтепер авдіївці зможуть інтелектуально та творчо зростати у нашому оновленому приміщенні, а також приходити родинами та проводити своє дозвілля цікаво і корисно, - зазначила провідний бібліотекар Тетяна Новгородцева.
Зазначимо, що перших маленьких відвідувачів бібліотеки разом з їхніми бабусями запросили на цікавий майстер-клас по виготовленню новорічних ялинкових прикрас. Під час творчого заняття читачі обговорили бестселери цього року та вихід найбільш очікуваних літературних новинок у 2020-му.
 
Відділ культури ВЦА