Підсумки конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят

Військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області було оголошено конкурс на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят.
Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 27.11.2019 № 1198 затверджено положення про конкурс та склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на чолі з заступником керівника - начальником фінансового управління Тетяною Опекунською. Конкурс проходив у період з 1 грудня по 25 грудня 2019 року включно. У конкурсі могли прийняти участь юридичні особи та приватні підприємці, що здійснюють свою діяльність на території міста.
На засіданні конкурсної комісії, яке відбулось 29 грудня 2019 року, були розглянуті конкурсні пропозиції відповідно до критеріїв відбору конкурсних об’єктів та визначені переможці.
Сьогодні в актовій залі військово-цивільної адміністрації відбулось нагородження переможців конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят. Цінні подарунки переможцям конкурсу вручив виконуючий обов’язки керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Роман Шахов, а саме:
-    ФОП Франчук Валентин Андрійович (власник торговельного об’єкту, де розташовані магазини «Ecosoft» та «Петриківка»);
-    ФОП Глазунова Віта Миколаївна (салон краси «Beautelle»);
-    ФОП Новак Сергій Миколайович (кафе «Колода»).
Додатково, за активну участь у конкурсі відзначили Подякою керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка:
-    ФОП Костюхіну Євгенію Костянтинівну та колектив магазину «Петриківка»
-    ФОП Раковську Марину Василівну та колектив фітнес-центр «Олімпійський».