До уваги мешканців міста

Згідно з протоколом № 7 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Авдіївка від 22.03.2020 тимчасово заборонити роботу ринків та подібних до них полуфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих та не продовольчих товарів.

Заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, перукарні, косметологічні та масажні заклади, лазні, сауни тощо), крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

За умови дотримання посиленого режиму дезінфекційних заходів  та обмежень кількості відвідувачів дозволити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає:

  • реалізацію продуктів харчування та лікарських засобів для тварин (ветеринарні аптеки, зоомагазини);
  • реалізацію ритуальних товарів та надання ритуальних послуг;
  • реалізацію автозапчастин;
  • надання послуг автосервісу (ремонт автомобілів тощо);

Реалізацію будівельних товарів дозволяється здійснювати за допомогою адресної доставки та в режимі онлайн-замовлень.

Для тимчасових споруд забезпечити торгівлю продовольчими товарами та товарами повсякденного попиту винятково назовні (без допуску покупців в торгівельну залу).

Забезпечити виконання запобіжних заходів, визначених для всіх закладів, установ, організацій та промислових підприємств. Ввести обов’язкову санітарну годинну, під час якої проводити обробку всіх приміщень. Торгівельне і механічне обладнання (стелажі, ваги, прилавки, вітрини, торговельні візки та кошики тощо) повинні дезінфікуватись та промиватися гарячою водою.

Під час проведення санітарної години проводити прибирання з застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 03.07.2006 № 908.

Зобов’язати персонал та відвідувачів закладів знаходитися у захисних масках та дотримуватися правил їх користування, а також дотримуватися правил особистої гігієни.

Дотримуватись в обов’язковому порядку максимально допустимої кількості одночасного перебування людей у торговельному об’єкті (до 10 осіб).