НАГАДУЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕОФОРМЛЕНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Військово-цивільна адміністрація нагадує, що Законом України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» від 12.12.2019 № 378-ІХ, який набув чинності 02.02.2020, внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України). Ці зміни передбачають зміну підходу до процедури накладення фінансових санкцій та зміну їх розмірів.
Так, фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків відповідно до абзацу 2 ч.2 ст. 265 КЗпП України тягне за собою штраф у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (47230 грн.) за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої – третьої груп, застосовується попередження.

Передбачена додаткова відповідальність у разі вчинення вищезазначеного порушення, повторно протягом 2 років з дня виявлення порушення – у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення (141690 грн).
Мінекономіки наказом № 919 від 19.05.2020 р. затвердило форму попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.
Відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю за результатами інспекційного відвідування складаються акт інспекційного відвідування і в разі виявлення порушень вимог законодавства про працю – припис щодо їх усунення та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.
На даний час Держпраці відновила позапланові перевірки та інспекційні відвідування, які тимчасово не проводились у зв’язку із карантином. У зв’язку з цим у місті планується проведення спільних перевірок додержання вимог законодавства про працю.
З метою недопущення порушень трудового законодавства інспектором праці проводяться відвідування інформаційного характеру, під час яких роботодавців та працівників інформується про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
 Шановні роботодавці! Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області попереджає: невідкладно подбайте про правильне оформлення працівників!
Консультаційну допомогу щодо застосування норм діючого законодавства про працю можливо отримати у інспектора праці за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, кабінет 2.
 
Головний спеціаліст-інспектор праці військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області
 Тетяна Борисенко