"Мобільний офіс" в місті Авдіївка

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат і допомог на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях «Ощадбанком» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КрАЗ.
У мобільних офісах фахівці банку надають широкий спектр банківських та фінансових послуг, зокрема з виплати зарплати, пенсії, соціальної допомоги. З їх допомогою можна також поповнити карткові рахунки через POS-термінали з використанням банківських платіжних карток. Там же приймають готівку для здійснення платежів.

Сьогодні, 24 червня 2020 року, мобільний підрозділ здійснював обслуговування клієнтів у місті Авдіївка. Керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш відвідав місце розташування мобільного офісу «Ощадбанк», поспілкувався з мешканцями щодо питань відсутності стаціонарного відділення у старій частині міста та зазначив, що з метою забезпечення максимального ефективного рівня надання населенню міста необхідного спектру банківських послуг питання щодо відкриття ще одного територіально відокремленого безбалансового відділення АТ «Ощадбанк» та встановлення додаткового банкомату в місті Авдіївка знаходяться на контролі керівництва ВЦА та здійснюються відповідні заходи у цьому напрямку.