ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!!!

Сьогодні 26 червня 2020 року відбулось нагородження переможця та лауреатів обласного конкурсу «Молода людина року».

Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення та підтримки найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі та сприяння реалізації державної молодіжної політики.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, які працюють або проживають у Донецькій області та відзначились своїми вагомими досягненнями у різних сферах суспільного життя.

Альбіна Грань, заступник начальника відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, визнана переможницею у номінацї «Молодий державний службовець року».

Колектив та друзі вітають Альбіну з перемогою та бажають міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових звершень і вражень! Нехай  життя буде затишним, радісним та наповненим людською вдячністю та повагою.