Мобільні групи продовжують перевіряти як у місті Авдіївка виконуються карантинні заходи

24 та 25 червня поточного року мобільною групою у складі представників відділу з розвитку економіки та торгівлі військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка, Ясинуватського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області та інспектора праці ВЦА м.Авдіївка проведені  інформаційні заходи з суб’єктами господарювання сфери торгівлі та громадського харчування.     

Керівників торгівельних об`єктів, закладів громадського харчування було проінформовано про посилення заходів з профілактичної дезінфекції та необхідності неухильного дотримання карантинних обмежень на об’єктах здійснення господарської діяльності.

Роботодавці повинні запроваджувати профілактичні заходи, навіть якщо випадки COVID-19 не зареєстровані у місті, де вони здійснюють свою господарську діяльність.

Своєчасно запроваджені профілактичні заходи можуть скоротити втрачені робочі дні через хворобу та зупинити або сповільнити розповсюдження COVID-19, якщо він потрапляє на одне з ваших робочих місць.

Інспектором праці було наголошено на важливості дотримання правил з охорони праці, неприпустимості використання незадекларованої праці, акцентовано увагу на неухильному дотриманні вимог законодавства про працю.

Посадовими особами Ясинуватського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій надалі будуть проводитися моніторингові обстеження щодо виконання встановлених протиепідемічних заходів підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності , з урахуванням постанови КМУ «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами).

Інформаційна кампанія триватиме щотижня.

Головний спеціаліст - інспектор праці
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
Тетяна Борисенко