Робоча зустріч з представниками комунального підприємства «Вода Донбасу»

Вода є джерелом життя для всіх організмів на Землі, в тому числі і людини. А основа життєдіяльності міста та застава його здорового майбутнього - нормально працюючі системи водопостачання та водовідведення.

Послуги з централізованого питного водопостачання та водовідведення мешканцям міста Авдіївка надає Авдіївське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу». Водоочисні споруди є важливою складовою інфраструктури міста. Водозабір, підготовка питної води, подача по магістральних трубопроводах міста споживачам в необхідній кількості - одна з основних задач організації. Інший важливий напрямок діяльності організації - це водовідведення. Комплекс інженерних споруд і санітарних заходів забезпечує своєчасний збір стічних вод від населення, транспортування і очищення цих вод.

02 липня керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка разом із заступниками завітав до Авдіївського ВУ ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу».

Знайомство із роботою управління розпочалось в кабінеті начальника Коновалова Валерія, де в ході спілкування відбулося обговорення нагальних проблем, які виникають в процесі роботи та впливають на якість обслуговування мешканців міста. Головний інженер організації ознайомив посадовців зі схемою водопостачання міста Авдіївка та запропонував оглянути головні об’єкти за місцем розташування. Делегація здійснила об’їзд міста «водопровідними шляхами», подивилась на роботу питної та каналізаційно-насосної станцій, побачили де розпочинається «шлях води» до міста. В ході поїздки були обговорені питання щодо відсутності резервного водопостачання міста з підконтрольних Україні територій, необхідності проведення ремонтних робіт щодо  заміни водоканалізаційних систем та інших проблемних питань.